Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány párkapcsolatod volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány párkapcsolatod volt?

Figyelt kérdés

Miért lett végük?

Van-e olyan, akin nem léptél túl ?


2023. dec. 28. 13:33
 1/4 Laylah ***** válasza:

9

1.: elmúlt részemről

2. u. a.

3. elmúlt az ő részéről

4. nem működött, szakítottam, aztán másnap a barátnőmnél kopogtatott, hogy járna-e vele

5. a távolság megölte

6. részéről elmúlt

7. megcsalt

8. nem jutott túl egy másik nőn

9. mindkettőnknek (igen, közel egyszerre) jött más, akibe beleszerettünk, de nem lett belőle semmi


Az utolsó utáni illetőt, akivel egymásba szerettünk, de össze nem jöttünk, közel két évbe telt elfelejtenem, de mostanra már túl vagyok azon is.

2023. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5


1. kiskamasz távkapcsolat volt, végigsmároltunk 2 randit de végül jött egy másik csávó akivel gyakrabban tudott találkozni meg menőb is volt és annyi. A távkapcoslat szar:D


2. 3 hetes iskolás szerelm. Fúúú az a csaj, a mai napig ő testesíti meg a lelkiismeretet számomra. Szép volt, jó volt, de nem állt készen rá és ezért szakított. Egyébként igaza volt, nem állt készen rá és nem hülyített, még évekig nem volt pasija utánam.


3. 4 hetes "ló helyett szamár" kapcsolat. Ő mondjuk bármit megtett volna amit csak kértem volna. De pont ezért is dobtam hamar. Hiba volt vele összejönni.


4. 5 hónapos... valami. Oda voltam érte, eleinte ő is értem, de egyrészt uncsi is lett a kapcsolat, másrészt meg az exe borzolta az érzéseit, kvára nem volt túl rajta. Csak a francnak kellett még húzni-halasztani. Nem bánom, hogy együtt voltunk, de örülök, hogy vége. Na, utána elég sokáig kínlódtam.


5. 13 éve tartó iskolás szerelem. Mit mondhatnék? Elvettem feleségül most jön a baba:) Életem legjobb öndétseinek egyike. Vagy inkább A legjobb.


Mindből tanultam valamit, de talán csak a 4. az akire még most sem tudnék őszintén mosolyogni. De igazából ritkán jut eszembe, akkor sem rosszindulattal.

2023. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második tart 11 éve, már van 2 gyerekünk

Az elsőnek én vetettem véget 7 év után

2023. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as, miért lett vége a 7 éves kapcsolatodnak?

Túl tudtál jutni gyorsan?

Igazából arra vagyok kíváncsi, ha valaki a fél életét leéli valakivel, akkor miért lesz vége, illetve túl lehet-e tenni magad a másikon teljesen. Vagy nem befolyásolja-e a következő kapcsolatot.

2023. dec. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!