Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők már nem alkalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők már nem alkalmasak a családanya szerepre?

Figyelt kérdés

Sok férfitól hallottam már ezt, hogy manapság a csajok a Szex és New York-on meg társain szocializálódnak, alapnak veszik, hogy nekik mindenből a legjobb jár és nem igazán akarnak áldozatot hozni, a macska kell nekik gyerek helyett. Szerencsére a többségük azért dugni szeret, utána meg büszkén kiabálhatja a világba, hogy neki nincs szüksége férfira.

Múltkor egy taxisofőr is mondta akivel beszélgettem, hogy sajnál minket fiatalabb srácokat, mert neki van felesége, de nekünk már nem lesz kit elvenni, annyira elment rossz irányba a világ.



okt. 8. 10:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
34%
Na kérdező! Ajánlom figyelmedbe a 19es választ
okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

20.


Fehér ember nem is vállal gyereket már. Ez a roma népesség "munkája". Övék a jövő. Ők leszarják az áldozatokat, meg a férfi-nő baromságokat, de sokszor még magát a pulyát is. "Van míg elíg másik", "íjjen túl ahogy tud". Egyedül a családi pótlík meg a segíj, ami számít.


Ez megy így még 10-20 évig és többségbe kerülnek. Na AZ lesz még vicces. Mi akkor már öregek felkészülhetünk a rablóportyák mindennapos mivoltára.

okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
43%

22

Szeremcsére, nem elik meg az öregkort...

okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
46%

#22

Neked ennek örülnéd kéne, nem? Hiszen pont ugyanazt a lealacsonyító, undorító mentalitást képviseled, mint ők. A válaszod alapján biztos voltam benne, hogy te is cigány vagy.

okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

24.


Ez igen gyenge sértegetési kísérlet volt.

okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

Nem annak szántam, de látom téged érzékenyen érintett.

okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

26.


Elég olcsó troll duma.

okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!