Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket vennéd családanyaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket vennéd családanyaként/kapcsolatban élő nőként?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti persze. A pszichológiai oldala érdekel, nem a nemi!


A jövőben vagy.

Az androidok egyre elterjedtebbek, és nektek is lehetőség van venni egyet, NAGYON - NAGYON jutányos áron.

Ám..., ennek a jutányos árnak van "ára". A készülék mindet tud, tanulási program gimnáziumi emelt szintig, ugye a gyerek miatt. Orvosi program, belgyógyász szakorvos szintig. Főzés, a Jamie Oliver 2.0 program. Barkács program, víz, áram, fűtés. Autóvezetés. Masszázs, 9 féle, a komplett gyógytornász is.

Viszont ahogy írtam ára van. A készülék csomagolása. Nos, kizárólag ezekből a külső vázakból választhatsz. A ruha természetesen opcionális, azt rakhatsz rá másikat.


A.: [link]


B.: [link]


C.: [link]


D.: [link]


E.: [link]


Mivel mindig a férfi fizet, a párodnak, és a gyereketeknek, van beleszólása a választásba? Mert ugye 2 - 1 arány...


Köszönöm a normális, komoly válaszokat!



szept. 1. 17:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Mivel mindig a férfi fizet🤡🤡🤡
szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem teljesen értem, hogy ha nem nemi a kérdés, akkor miért ilyen külsejűek a választott droidok.

De akkor szerintem egy női és egy férfi kéne, úgy az egál - úgyis ákciós.

szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Ööö... mivan finomságos japándiáklányos rébuszos elmeroggyant? :D Nőként miért venném az E-n kívül bármelyiket? 🤔🤣 De ez az E tényleg jöhet, teccetős.
szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Az E-t választanám, fiatalabb változatban.
szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Szóval egy kiokosított szexrobotot hoznék-e haza? Nem. Nem csak a külső "adottságai" miatt, hanem mert nem gondolom, hogy szükség lenne rá. A gyerekkel törődjenek a szülei, emberektől, emberekkel tanuljon. A diagnosztikára orvosi eszközt használok, na meg orvost, mert az van arra, a takarítást lenne jó, ha vinné egy ilyen, de, egyrészt nem akarnék állandóan egy szex játékszert kerülgetni, (se férfi, se női külsővel)másrészt ellustulna az ember, a gyerek eleve el se sajátítaná a takarítás, főzés mikéntjét, szóval nem lenne annyira hasznos, mint, amennyi kárt tesz.
szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Egyiket sem.
szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
E és én fizetem
szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem vennék ilyet, már csak azért sem, mert mindig is az emberi munkát fogom jobban becsülni és amiben jobban megbízok, mint amit egy beprogramozott robot végezne el.
szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Hogy lehetne egy ilyen nem normális kérdésre normális választ adni🧐
szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%
E és mivel én keresek jobban nem kicsivel, azt hiszem, lenne némi beleszólásom.
szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!