Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, családanyák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, családanyák, neketek milyen érzés mikor flörtölnek veletek?

Figyelt kérdés
Van hogy egy-egy férfi el is csavarja a fejeteket?
2023. júl. 17. 23:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Én zavarba jövök és általában valami blődséget válaszolok zavaromban és gyorsan továbbállok.
2023. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Jól esik, szeretek flörtölgetni, rendszeresen művelem is. Elcsavarni a fejem nem tudta soha senki a férjemen kívül.
2023. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdekel
2023. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
Jól eső izgalmas érzés,persze egy határon belül.
2023. júl. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
Megalázó. Nem jó érzés, hogy nem tisztelik ma már a házasságot, semmibe veszik a férjemet. Barátságos vagyok, kedves, de a szexuális célozgatások csak a férjem és az én játékunk, ezért vagyok 16 éve házas, s ezért van még ebben még 16 év. Volt, hogy kolléga azt hitte, cssk egy lány vagyok, mint a többi ott ülő kolléganő. Többedik alkalommal utasitottam vissza az udvarlását, s mikor mondták neki, mi a szitu, rettenetesen elszégyellte magát.
2023. júl. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem egy házasságban is megvan ennek a helye, ideje, természetesen bizonyos fokig.


Férjemtől is hallok bokokat, vele is flörtölök nyilván. De őróla tudom, hogy akár elfogult is lehet.

Mástól pedig ez egy visszajelzés felém, hogy valóban jól nézek ki 2 gyerek után is, valóban a férjemen kívül más is felfigyel rám, hogy nek vagyok egy beszürkült anyuka, hanem egy igenis figyelemre méltó NŐ is.


Nyilvan van egy határ, amit ha valaki átlép már ott se vagyok. De kell. Szerintem jólesik a nők nagyrészének. Ez amolyan elismerés szerintem.

2023. júl. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Jól esik, de nem tudják ennyivel elcsavarni a fejem. Bókok, játékos flörtölgetés még hagyján, ha mindenki tudja tartani a határokat, kicsit nekem is azt jelzi, hogy nem csak a férjem szemében vagyok kívánatos, de ennyi, azon túl, hogy kicsit növel az önbizalmamon és javít a hangulatomon, nincs sem jelentősége, sem folytatása a dolognak. Az már engem is zavar és bosszant, amikor valaki többszörös visszautasítás és a gyerekeim/férjem említése ellenére is folyton átlépné a határokat.
2023. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
45%
Le lehet pontozni, de elfelejtitek, hogy általában egy család anya akinek le van kötve minden figyelme, és van egy "kis" tapasztalata már a férfiak terén, az nem fog izgalomba jönni egy kis flört miatt, mint egy tini, aki eldobja az agyát egy bóktól vagy nézéstől. Teljesen természetes, hogy nem úgy reagálunk le dolgokat bizonyos életfázisban. De persze mindig lesznek olyan nők - kortól függetlenül - akiknek folyamatos visszajelzésre van igényük, ők a ti embereitek.
2023. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
21%
#8-as ha tudnád hány ilyen elfoglalt családanyát dugtam már meg.... 😂
2023. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

5) "Volt, hogy kolléga azt hitte, cssk egy lány vagyok, mint a többi ott ülő kolléganő."

Szintén házas nőként is elkap a szekunder szégyen, ahányszor valaki ilyen piedesztálra képzeli magát a házasság puszta tényétől, mint te 😬

2023. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!