Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyivel másabb érzés ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel másabb érzés ha azt mondod hogy?

Figyelt kérdés

Feleségem vagy férjem.


Tudom nem a papíron múlik meg nem az erősíti a kapcsolatot stb..de jelentésben kicsit másabb.


2022. nov. 28. 19:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
32%

ja, az is más, ha majd pár év múlva azt kényszerülsz mondani: elvált vagyok.

ahelyett, h. azt mondhatnád: szingli vagyok.

2022. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
28%
Az egyesnél a pont.
2022. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%
Miért válna el? Vannak emberek, akik tudnak jól part választani és vannak, akik nem. Szerintem gazabb, ha az embernek 30 exe van, mint hogy egyszer elvált.
2022. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
33%

3

A házasságok fele válással végződik, és a maradék 50% sem mind gyöngyvirág illatú (megcsalás, elhidegülés, bántalmazás stb.) Senki sem állítja, hogy nincs jó házasság, de sajnos kénytelenek vagyunk látni, hogy ez az intézmény az esetek többségében egyszerűen nem működik.


És ha már itt tartunk, bizony egy szakítás nem ugyanaz, mint egy válás. Mindkettőt láttam közelről, az előbbiből át is éltem néhányat. A válás anyagilag és érzelmileg is megterhelőbb, a társadalmi megítélésről nem is beszélve.

2022. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

Olyan, mintha azt mondanád a konkurenciának, hogy itt nem x akadály van előtted, ha bele akarsz köpni a levesembe, hanem mondjuk x+10

:D

2022. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
53%
Kb annyira szàmìt mint amikor a pàrodat először dràgàmnak szólìtod :D
2022. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk furcsa érzés volt eleinte, még úgy is, hogy “nem jelentett sokat”, mi 7 évig együtt éltünk előtte. Volt egy időszak, amikor mindketten random rájöttünk, hogy házasok vagyunk és ezt elújságoltuk egymásnak egy héten többször is.


De szerintem egy idő után megszokod. Persze még most is, két év után néha arra eszmélek, hogy annyira örülök, hogy a férjem a férjem, de már ritkább.


Most a babának szoktunk örülni, és szoktuk mondani, hogy mennyire várjuk, hogy megszülessen.

2022. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Azért durva h 7.re sikerült értelmes és témába vágó választ adni
2022. nov. 28. 20:32
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Nekem legjobb érzés, hogy ezt mondhatom és erősebbnek érzem a köteléket is (nyilván az idő miatt is). Mindig tudtuk hogy házasságot szeretnénk, alig vártuk!
2022. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
Eleinte furcsa volt. 25 évesen házasodtam, fiatalabbnak nézek ki, ezért szoktam látni hogy van aki furán néz, hogy a kiscsajnak férje van. De már 2 éve házasok leszünk, megszoktam, teljesen természetes hogy így hívom.
2022. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!