Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel masabb erzes? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel masabb erzes? L

Figyelt kérdés
Mennyire masabb erzes a szex, ha egy lanynak nagyon szuk a puncija? Akar azert mert meg szuz.
2021. jún. 8. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Fantasztikus érzés. Főleg gumi nélkül. F
2021. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gumival?
2021. jún. 8. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Azzal is csodás. 😙
2021. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más
2021. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azzal is érezhető hogy szűk és szorít a punci… Miért?Annyival másabb hogy sima a felülete jobban síkos marad ami a szűz lánynál nagyon is fontos!!!Meg más is de azt gondolom tudod…. Vagy nem?
2021. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Van akinek jobb, van akinek semleges, de olyannal nem találkoztam még aki utálta volna a szűk, phaszra szoruló puncit. Szóval engedd el magad, válassz okosan partnert, húzz rá gumit ha nem szedsz tabit és hajrá élvezd az életet :)
2021. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Szar mivel nagy a farkam és nem tudom betenni. Volt rá példa😆
2021. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Istvan485 ***** válasza:
Imádom a szűk puncit!!!!
2021. jún. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szűkebb, jobban szorít, ami jó érzés, de túl hamar elmegyek tőle. Volt olyan csaj, akivel a behatolás is komoly probléma volt, pedig nincs nagy farkam. Szóval én nem vagyok oda a nagyon szűk punciért.
2021. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémàm egy csajjal. Kb csak a makkom tünt el bennem, neki meg fájt is. Szóval nem eröltettük a dolgot, inkább befejezte másképp.


És akár csak az utolsónak, nekem sincsen egy nagy farkam.

2021. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!