Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel volt másabb érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel volt másabb érzés először punciba tenni ahhoz képest, mint amit elképzeltetek előtte?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Másabb volt, mert tartozott hozzá egy nő :) nedves, selymes, meleg, nincs olyan műp.nci ami felér az igazival!
2021. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Jó érzés, de ha nem toltam neki, akkor elég lagymatagnak éreztem akkoriban :D

Szopatni jobban szerettem annak idején.

2021. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Finom puha volt, de én sokkal nagyobb intenzitásra számítottam
2021. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Nagy dolgokat vártam tőle.. Akkor örült az ember feje hogy vègre lyukba dughatta... De rájöttem hogy az első egy rakás sz.a. volt.

Aztán lett egy pöpec nőm aki az ágyban is az volt. Na úgy már egèsz más volt a puncika is.

Majd jöttek mindenfèle csajok, idősebbek, fiatalabbak csak az volt a lènyeg hogy szeressenek kurni.

Lènyeg a lènyeg, akkor igazán jò a punci ha gazdája èrt a brokihoz.

2021. márc. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fura volt, sokkal intenzívebbre számítottam, meg hogy jobban fog szorítani. De ugyanakkor extrém intim az egész helyzet, nem csalódás volt, hanem nagyon jó, csak teljesen más mint amire számítottam.
2021. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lepontozni azokat akik őszintén megosztjàk a tapasztalataikat ?
2021. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra emlékezetes volt

Alig 15 évesen egy velem egykorú lánnyal kezdtem. Ö szüz volt,és első alkalommal bizony véres lett a farkam.A következő alkalommal már csodás volt. Kicsit szük volt, de ériztem azt a selymes melegséget, ott lent Ezt sosem tudom elfeledni

2021. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!