Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyivel másabb érzés ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel másabb érzés ha azt mondod hogy?

Figyelt kérdés

Feleségem vagy férjem.


Tudom nem a papíron múlik meg nem az erősíti a kapcsolatot stb..de jelentésben kicsit másabb.


2022. nov. 28. 19:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
9%
A hàzassàg intézménye egy természet ellenes dolog. Ezt a papsàg talàlta ki hogy kordàban tartsa a nőket / férfiakat. A génjeikben nem a monogàmia van belekódolva. Az egész egy szìnjáték. A màsik pedig hogy a hàzassàgból csak a nőnek szàrmazik előnye az elejétől egészen a ne adj isten végéig. Jah és by the way a vàlàsok több mint 80%-àt a nők kezdeményezik. Sràcok legyen már agyatok!
2022. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
66%

21. Ezt olyanok mondják akik sose szerettek teljes szívből senkit, és képtelenek a gatyájukban tartani a nemiszervüket.

A világ legtermészetesebb dolga hűségesnek lenni ahhoz akit szeretünk. Ennyi.

Annyira felesleges a génekkel takarózni. Nem vagyunk ösztönlények. Gondolkodó emberi lények vagyunk, a normálisabbja legalábbis az.

Aki a génjeit okolja, az remélem valóban össze- vissza kefél minden jöttmenttel védekezés , felelősségtudat nélkül, összeszed pár jó kis nemibetegséget, és csinál pár száz nőnek gyereket/ akiért aztán fizethet tartásdíjat. hisz ez genetikailag kódolt, hogy szét kell szórni a magvait😂😂😂😂 Ja nem így van? Na ugye. Nem vagyunk ösztönlények. Persze kifogásként oké, ha nem szeretsz senki mást magadon kívül, csak így is baromi gyenge.

2022. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
82%
#22 kevés működő házassàg van elàrulom neked. És most lehet mondani h bezzeg nagyapàink nagyanyàinknàl milyen jól ment mindrn,hàt ott sem ìgy volt, félrementek jobbra balra csak akkor még szégyen volt kimondani hogy nem jó a kapcsolat meg a nők is inkàbb eltűrték hogy az úr félre megy vagy ők is tartottak szeretőt.. ez egy àlszent duma hogy tudatos lények vagyunk. Mindenkiben ott a bizsergés hogy màssal legyen még a leghűségesebbnek is 1000% megfordulnak piszkos gondolatok a fejben..Miért? Mert ez van belénk kódolva! Lehet elfolyani ,hazudni hogy nem de ezek a tények.
2022. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
65%

" mindenkiben ott a bizsergés, hogy mással legyen"

Nem, nincs ott mindenkiben.

Te magadból indulsz ki, és ezt vetíted ki mindenki másra is. Ennyi. Ettől még nem lesz igaz az amit írsz.

Persze nyilván vannak akik rosszul választanak párt, meg még önmagukat se ismerik igazàn, satöbbi. De ez se a házasság intézményének a hibája. És ettől függetlenül is léteznek boldog hàzasságok amikben őszintén szeretik és tisztelik egymást, így hűségesek is. Nincs igényük máshova menni, és nem is akarnak.

2022. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
19%
"léteznek boldog hàzasságok amikben őszintén szeretik és tisztelik egymást, így hűségesek is. Nincs igényük máshova menni, és nem is akarnak." Igen Lehet hogy létezik ilyen nem tagadom ,de akkor sincs igazad. Nem igaz hogy ha sétàlsz az utcán nem nézel meg màs nőt/férfit és nem képzeled el hogy na milyen lenne vele.. Ez nem jelenti azt hogy megcsalod a pàrodat meg félremész stb..Ez azt tàmasztja alá amit eddig is mondtam hogy ez az egész hogy örökkön örökké légy hűséges ne nézz még senkire se véletlenül az ösztönök elnyomàsa.. Lehet még reggelig vitatkozni ezen ez ìgy van.
2022. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
38%

" nem igaz, hogy ha sétálsz az utcán, nem nézel meg más nőt/ férfit és nem képzeled el, hogy na milyen lenne vele"

Honnan tudod? Nem is ismersz. Sem engem, sem minden embert a földön, és gondolatolvasó sem vagy.

Mint mondtam, nagyon erőteljesen magadból indulsz ki, és ebből nem vagy hajlandó kilépni. :) Emiatt valóban meddő a vita. További szép napot!

2022. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
80%
Gondolkodó lények. Biológialag mégis emlősök, majmok csoportjába tartozunk :)
2022. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
79%

24

Ne legyél már ennyire naiv... Vagy inkább álszent?

2022. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
20%

Nekem olyan furcsa, amit írtok. Én még sosem mentem és néztem meg utcán pasikat, akkor sem, ha épp szingli voltam. Nem is tudnám elképzelni, hogy olyannal fekszem le, akit nem ismerek közelről.


Amúgy ettől függetlenül, én nem tudok sok kapcsolatról nyilatkozni, de nekem a nagyszüleim mindkét oldalon jó házasságban éltek. Olyan igazán jóban, ahol egy csapat voltak. Mindkét oldalon kb. 60-70 évig, szerettek/szeretnek együtt lenni és nem csak kényszerből teszik vagy tették.


Ezen kívül a szüleim házassága is ilyen mesekönyvbeli, persze ez lehet nem jó példa mert mindkettőjüknek volt első párja. Illetve apum unokatesója és az ő férje is nagyon szuper párt alkotnak (ők első házasok), illetve anyum keresztszülei is, bár ők távolabb élnek.


Szóval ezzel csak azt akartam cáfolni, hogy azért nem minden régi kapcsolat volt rossz, meg csak kibírták egymást típusú, és most is az 50%-ban, amik kitartanak, bőven vannak jó házasságok.

2022. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
29%
28. Azért vagyok naiv vagy álszent, mert nem olyan vagyok, és nem is úgy gondolkodom mint te?😂😂😂😂 Ez már nagyon szánalmas részedről... Na mindegy, tényleg hagyjuk. Nem mozgunk egy szinten semmilyen formában. Az EQd és az értékrended elég egyértelműen a béka segge alatt van. Innentől felesleges az egész, nincs miről beszélni. Úgysem fogod soha megérteni, mert teljesen más fajta ember vagy.
2022. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!