Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, családanyák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, családanyák, neketek milyen érzés mikor flörtölnek veletek?

Figyelt kérdés
Van hogy egy-egy férfi el is csavarja a fejeteket?
2023. júl. 17. 23:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
A kulturált flört jól esik az egómnak, viccesen válaszolok és haladok tovább a napommal. Ártalmatlan dolog, szerintem nevetséges ezeken megsértődni vagy kikérni magunknak, mert hÁzAsOk vagyunk.
2023. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

5) "Többedik alkalommal utasitottam vissza az udvarlását, s mikor mondták neki, mi a szitu, rettenetesen elszégyellte magát."

Vagy akár elmondhattad volna te is úgy az első alkalommal, nem egy akkora infó, hogy ezért valami kollegának kelljen félrevonnia és suttogva megosztani vele, hogy te igazából Monaco koronahercegnője vagy, de ez titok 😂

2023. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
43%

5: "megalázó. Nem jó érzés, hogy nem tisztelik ma már a házasságot, semmibe veszik a férjemet"

Jah, én is rettenetesen megalázva érzem magam nagybetűs Feleségként, ha egy pasi rám kacsint, mikor előre enged az ajtóban, vagy ha az irodai portás megjegyzi, hogy csinos vagyok aznap. Skandallum, totális támadás a Férjem ellen 🙄

2023. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
72%

Az ötös az a típus lehet, akinek az a komplett személyisége, hogy őt valaki feleségül vette 😂

Facebookon jönnek szembe néha ilyenek, akik a bio-jukban felsorolják a megismerkedésük, eljegyzésük, esküvőjük és 1-3 gyerekük születési dátumait, mint legfőbb infók önmagukról 🫠

2023. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy jól esik nekik, mert óriási egoboosting. A nők bekajálnak mindent, legyezgeti a hiúságukat, hogy velük is foglalkozik végre valaki, hisz otthon már csökkent a rájuk mért figyelem intenzitása.
2023. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
36%
15) senki nem 'kajál be' semmit, kedves emberi interakció, ami átmenetileg feldobja a napunkat és ennyi.
2023. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem esik jol, ha csak ugy ego simogatasbol flortol valaki velem, mint ahogy itt sok valaszolo irja.


En, ha flortolok azt okkal teszem, azaz szexet akarok a pasitol vagy kapcsolatot. Ha flortolnek velem azt jelenti a pasi is szexelni akar velem es vagy kapcsolatot.


Szoval mi ertelme ennek a csak ego simogato semmire nem meno flortnek? Van egyaltaln olyan? Miert eleg valakinek csak ennyi? Siman lehet csak ugy manipulaciobol mondtak neked, es engem ez zavarna, hogy valaki flortolget velem mikozben eszeagaban sincs mrghuzni. Ha mar flortolgetunk legyen szex aztan mindenki menjen a dolgara.

2023. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
65%
Attól még nő maradtam. Pont.
2023. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
63%

17.

"Szoval mi ertelme ennek a csak ego simogato semmire nem meno flortnek?" Szerintem unatkoznak, vagy nincs kellő önbizalmuk.

Nekem ez még mindig szimpatikusabb amit te írsz, mint amikor valaki elvárja még 50 évesen is a folyamatos figyelmet és hajbókolásokat az ellenkező neműektől. Ez tiszta sor, de van aki kizárólag azért rak fel képeket a közösségi oldalakra is alulöltözötten, hogy várja a férfiak rakcióját, lájkját (nem a kedves férjéét)

Persze ha valaki bepróbalkozik nála uzenetben, akkor hogy képzelte! Ő tisztességes nő :D

2023. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
55%
10. Életkorra értettem a csakot. Csak annyi évesnek hitt , pedig plusz 10 év...
2023. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!