Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, családanyák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, családanyák, neketek milyen érzés mikor flörtölnek veletek?

Figyelt kérdés
Van hogy egy-egy férfi el is csavarja a fejeteket?
2023. júl. 17. 23:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%
Én hàzas vagyok. Néha előfordul hogy flörtölnek velem a pasik/ párszor randimeghívás is volt már,annak ellenére hogy ott a karikagyűrű az ujjamon amit meg is mutattam, illetve mondtam, hogy férjnél vagyok. Az ilyeneket valahol szánalmasnak tartom. Alapvetően pedig szimplán hidegen hagy, ha pl csak ártatlanul úgy próbálkozik az illető, hogy valószínűleg nem tudja, nem vette észre, hogy házas vagyok. Egyáltalán nem érdekel.
2023. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%

Jól esik, imponál, de nem lesz belőle több.


Ha többet akarnék, előbb szakítanék.

2023. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ma már senki sem tudja a házasság az jelent e bármit vagy attól még szabad préda a nő, ezért persze sok pasi próbálkozik. Annál is inkább, mert a házas vagy kapcsolatban lévő nő sokszor vonzóbb, mivel a férje közben kiszolgálja, meg úgy benne van a levegőben hogy jól érzi magát. A szinglitúl meg azt kérdezgetik hogyhogy egyedül vagy, miért vagy egyedül, és már le is van sajnálva. Aki kapcsolatban van azt meg el akarják szedni, vagy pedig későn tudják meg, hogy ja házas, mire a nő már annyit cukiskodott nekik, hogy megszerzett egy újabb rajongót, tök feleslegesen, csak az önzősége miatt.
2023. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%

23) "a házas vagy kapcsolatban lévő nő sokszor vonzóbb, mivel a férje közben kiszolgálja"

Te milyen párhuzamos univerzumban élsz? 😂 muci, kishazánkban a nők szoktak meggebedni a férjük mellett a munka + háztartás + gyereknevelés édeshármasban, mégis ki szolgál ki kit? 😂

2023. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
58%

23) "későn tudják meg, hogy ja házas, mire a nő már annyit cukiskodott nekik, hogy megszerzett egy újabb rajongót, tök feleslegesen, csak az önzősége miatt."

Hú hallod, nem tudom, ki bántott, de neked aztán igazán savanyú az a szőlő 🍇

2023. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%

A flortoles csak akkor lehetséges ha reszt vennék benne.

Ha bókol az más.

Azt szoktak.

Azt megköszönöm es ennyi.

2023. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
33%

Persze hogy van egy csomó lestrapált házas nő, akiket kihasználnak, de rengeteg olyan is van akik elszedik akár a te férjedet is azért vagy lestrapált, csak még nem esett le. Engem is azóta akarnak nagyon mióta kapcsolatom van, előtte csak kérdezgették hogy miért vagy egyedül. Na mióta kapcsolatom van ugyanazok nem kérdegetik, hanem a páromat szidják hátha el tudnak szedni.

Ezen kívül vannak olyan nők, itt is szoktak dicsekedni, akik a férj mellett udvartartást is tartanak.

2023. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Van, kapható vagyok rá, persze nem mindegy kivel.
2023. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
57%

Nem figyelek más pasikra csak emberként...

Csak a párom volt az életembe,de így 20-év után már nem nagyon figyel rám,így néha már észreveszem a bókokat.

2023. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!