Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fordulnak elő minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordulnak elő minden munkahelyen ilyen morálisan fejletlen nulla családanyák és férjek?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek ismerős szitu, aki dolgozott már kisebb-nagyobb cégeknél, főleg multinál: adott egy sokszor családos nő vagy férfi, ezekről aztán nyílt titok, hogy összek_rnak melóhelyen, munkaidő előtt, utána vagy közben, céges buli sem múlhat el úgy, hogy ott valaki valakivel össze nem kavar. De tényleg nem! Ebben nincs kivétel. Mindig van egy szaftos sztori, családos, magukat kifelé példaértékűnek beállító, fészbukon boldog harmóniát árasztó képeken pózoló, párjaikat megcsaló családanyák és férjek. Ha számonkérnéd őket, hogy mégis miképpen néznek a párjuk szemébe, jönne a flegma magyarázat, hogy mit szólsz te az életükbe. Ez csak nekem gyomorforgató?
2020. jan. 21. 14:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak neked. Abban viszont igazuk van, hogy neked semmi jogalapod számon kérni őket (hacsak nem vagy érintett az ügyben).
2020. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
Igazuk van, tényleg nem kéne beleszólnod más dolgába.
2020. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Miért nincs rá alapom? Egy társadalomban élünk, közösen alakítjuk az értékrendet, amely alapján élünk. Ha nem szeretnék olyan világban élni, ahol a párom a pofámba hazudik és még csak lelkifurkát sem érez emiatt, akkor igenis kötelességem felemelni ez ellen a szavam. Aki ezt másképpen gondolja, maga is a probléma része.
2020. jan. 21. 15:03
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az elsővel, nekem is undorító. Azt nem értem hogy az ilyenek minek házasodnak. Család nelkül felőlem azzal kavarnak akivel akarnak. Persze igy sincs közöm hozzá, de nem barátkozok velük.
2020. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Most a párod csalt meg vagy a kollégáid csalták meg a párjaikat. Első esetben jogos a kiakadásod, másodikban semmi jogod beleavatkozni más ügyébe.
2020. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha valaki melletted az étteremben sz_rt eszik, te abba sem szólsz bele, hiszen az ő dolga. Igaz?
2020. jan. 21. 15:06
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
De nem ez volt a kérdés. Most téged csalt meg a párod vagy nem?
2020. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
De én erre szeretném, hogy válaszolj. A kérdés amúgy nem is az volt, hogy engem csalt-e meg. Hogy jövök én a képbe? Egyébként nem.
2020. jan. 21. 15:09
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

#6

Igaz, hiszen kifizette/kifizeti, joga van bármit enni ami az étlapon szerepel illetve külön kérésre felszolgálnak neki.

Az erkölcs-morál nem minden esetben jog és törvény.

2020. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Na akkor elmondom mégegyszer. Szóval az, hogy más mit csinál (félreqr, részegen megy haza stb.) az az ő dolguk. Nem a tiéd. Én is elítélem a hűtlenséget, de nem megyek oda számonkérni hűtlen embereket, hogy "Hogy lehetsz ilyen mocskos szemétláda?!", mert nem az én dolgom. Megvan róluk a véleményem, de megtartom magamnak és kész.
2020. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!