Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fordulnak elő minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordulnak elő minden munkahelyen ilyen morálisan fejletlen nulla családanyák és férjek?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek ismerős szitu, aki dolgozott már kisebb-nagyobb cégeknél, főleg multinál: adott egy sokszor családos nő vagy férfi, ezekről aztán nyílt titok, hogy összek_rnak melóhelyen, munkaidő előtt, utána vagy közben, céges buli sem múlhat el úgy, hogy ott valaki valakivel össze nem kavar. De tényleg nem! Ebben nincs kivétel. Mindig van egy szaftos sztori, családos, magukat kifelé példaértékűnek beállító, fészbukon boldog harmóniát árasztó képeken pózoló, párjaikat megcsaló családanyák és férjek. Ha számonkérnéd őket, hogy mégis miképpen néznek a párjuk szemébe, jönne a flegma magyarázat, hogy mit szólsz te az életükbe. Ez csak nekem gyomorforgató?
2020. jan. 21. 14:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%

"attól, hogy nem ártott, ugye lehet a jelleméről véleményem?"

Igen, lehet.


"Ugye felemelhetem a szavam?"

Végül is igen. Csak ne csodálkozz, ha annyira se fognak rád figyelni, mint az Örsön karattyoló hittérítőre.


"Vagy nem tetszik, hogy felemelem a szavam? Hogy jössz ahhoz, hogy én mit engedek meg magamnak? Talán nem tetszik? Mi közöd hozzá? :D"

Lényegtelen. Az én napom nem lesz se jobb, se rosszabb attól, hogy miket olvasok itt a GYK-n. Ha viszont kollégák lennénk és hozzám jönnél oda beleprédikálni a magánügyeimbe (bár megcsalás miatt kizárt, de biztos találnál olyat, ami idegesítene), valószínűleg el lennél küldve a búsba.


Te hány éves vagy amúgy? (és a kérdés b-része: hány éves szintjén állsz?)

2020. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha te oda mennél bárkinek eszet osztani, erkölcsi magaslatról prédikálni, elhajtanának. És még igazuk is lenne. Nem tudom, hogy a társadalomnak mégis mit gondolsz milyen joga van beavatkozni az egyén életébe?
2020. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszed el vakon a pletykákat és honnan tudod, hogy nem nyitott a házasság?
2020. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
22: olyan alapon, hogy normális társadalomban (és a társadalom a kulcsszó) nem a te sz_ros kis önző, gátlástalan életed van a középpontban, hanem a közösség érdekei.
2020. jan. 21. 16:58
 25/33 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, neked valami bajod van, az tuti. A stílusod, megnyilvánulásod, mind-mind erre utal.Bántottalak én téged? Nincs kin levezetned a frusztrációdat? Vegyél már vissza magadból.
2020. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"normális társadalomban (és a társadalom a kulcsszó) nem a te sz_ros kis önző, gátlástalan életed van a középpontban, hanem a közösség érdekei."

...amit nem a te sz_ros kis gondolkodásod határoz meg, és nem is az enyém, hanem az összes emberé együttvéve. Kevesebb arrogancia, több önreflexió.

2020. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
A mai balliberális társadalomban ugye az a krédó, hogy csak magadra gondolj, annak, amit teszel csak te lehetsz a bírája, senki más. A sok hozzátok hasonló egyforma biorobot mind így gördül le a média által működtetett futószalagról. Ezért mennek tönkre házasságok, ezért van ennyi szemét hulladék ember, akikről a kérdésben írtam, mert mindenkinek csak a saját boldogsága fontos, másoké is csak addig, amíg az ő kényelmét szolgálják. A valóságban pedig a legnagyobb boldogtalanságban élnek az emberek, mert a nagy anyagi jólét mellett semmi és senki nincs, akibe érzelmileg és szellemileg kapaszkodhatnának.
2020. jan. 21. 17:10
 28/33 anonim ***** válasza:
72%
A liberális értékrendű multiknál, ahol jellemzően csak pénzből még több pénzt csinálnak, csak szólam a családért dolgozd ki a beled, a lelked az övék, így az egyszeri életed értéke meg az élvezet, ami alanyi jogon jár boldogságnak titulálva. Felesleges beleszólni meg ítélkezni, mert attól, hogy letámadod, nem fog változtatni, sőt ellenkező hatást érsz el, kb. mint egy kamasznál. Ha olyan egy munkahely, hogy a fejétől farkáig bűzlik, akkor válts, mert ha a pénzért eladod magad, te is koszos leszel.
2020. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

#27

Na csak, kibújt a szög a zsákból: mindenhol ez a sok rohadt ballibsi... ja, várjunk, elmúlttízév...

2020. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
88%

Válaszolok neked: engem nem érdekel, ha valaki kakát eszik. Nekem ne kelljen enni, és ne kelljen végignéznem, ennyit kérek.


Ismered azt a kifejezést, hogy slippery slope? Mert erről van itt szó. Ki dönti el, hogy mi a lenézendő? Mert ha ÉN, akkor mint antialkoholista, szeretném, ha soha senki nem inna alkoholt. Sehol. Nincs nyáresti söröcske, nincs vacsikához borocska. Cigit betiltani, ordibálni a templomok előtt a vallásosokkal, betiltani az orált, anált, mert nekem, NEKEM nem tetszik.


Vaaagy... mindenki azt csinál, amit akar, és próbál jól választani, saját értékrendjének megfelelően.

2020. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!