Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fordulnak elő minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordulnak elő minden munkahelyen ilyen morálisan fejletlen nulla családanyák és férjek?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek ismerős szitu, aki dolgozott már kisebb-nagyobb cégeknél, főleg multinál: adott egy sokszor családos nő vagy férfi, ezekről aztán nyílt titok, hogy összek_rnak melóhelyen, munkaidő előtt, utána vagy közben, céges buli sem múlhat el úgy, hogy ott valaki valakivel össze nem kavar. De tényleg nem! Ebben nincs kivétel. Mindig van egy szaftos sztori, családos, magukat kifelé példaértékűnek beállító, fészbukon boldog harmóniát árasztó képeken pózoló, párjaikat megcsaló családanyák és férjek. Ha számonkérnéd őket, hogy mégis miképpen néznek a párjuk szemébe, jönne a flegma magyarázat, hogy mit szólsz te az életükbe. Ez csak nekem gyomorforgató?
2020. jan. 21. 14:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%
Öhm. Nem szoktam ezen gondolkodni. Van saját életem.
2020. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem helyes amit tesznek. De tényleg semmi közöd. Örülj, hogy nem a Te problémád.
2020. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

#10

A sértegetés nem érv. Érvelj, az álláspontod mellett ahogy én is tettem, ha nem teszed miért indítasz vitát egy szerinted fontosnak vélt kérdésről?


Igen, joga van melletted elfogyasztani az étterem kínálatát szabadon bárkinek, hiába zavar téged a színe-szaga-állaga. Ha tudom, hogy olyasmit szolgálnak fel azon a helyen ami engem sért, nem ülök be enni, egyszerű.

2020. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Minden szamár a maga bőrét viszi a vásárra. Nem az én dolgom ítélkezni. Ez csak a benne lévőkre tartozik. Mi van, ha nyitott házasságban/kapcsolatban élnek?
2020. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
De, gusztustalanok. Meg azok is akik bele ugatnak mások dolgaba. Te se vagy jobb. És ezen ne haborodj fel mert a te elmeleted szerint akkor nekünk is van jogunk a mi ertekrendunkhoz formálni téged. Vagy csak a tied a jó?
2020. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

14: félreértettél akkor.

Én ténylegesen, szó szerint arra gondolok, mit tennél, ha nem is étteremben, bárhol, mondjuk az utcán a padon valaki székletet fogyasztana. Akkor szerinted az is az ő dolga és neked semmi közöd hozzá, igaz?

Tényleg érdekelne az ilyen nagy szabadelvűek válasza ere a kérdésre, akik szerint minden csak adott emberre tartozik, társadalom le van sz_rva.

2020. jan. 21. 15:45
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Te sz*rod le a társadalmat. Te nem tudod elfogadni, hogy jelenleg érvényes közösségi normáink szerint a párod hülyére csalása szemétség, viszont magánügy.
2020. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%
A párjukat hülyére csaló emberek neked semmit nem ártottak. Ha nem szeretnél olyan párt, aki a pofádba hazudik, akkor a számodra megfelelő értékrendű emberrel jöjj össze, akinek a megcsalás semmilyen körülmények között nem indokolható.
2020. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

18: attól, hogy nem ártott, ugye lehet a jelleméről véleményem? Ugye felemelhetem a szavam?

Vagy nem tetszik, hogy felemelem a szavam? Hogy jössz ahhoz, hogy én mit engedek meg magamnak? Talán nem tetszik? Mi közöd hozzá? :D

Érdekes a kettős mérce.

2020. jan. 21. 16:02
 20/33 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is hemzseg pár ilyen... Ezért nem járok céges bulikra, a vén családos kecskék még azokra is rájárnak, akikről üvölt, hogy baromira nem kíváncsiak rájuk.

Gondolom ez az egyetlen hely, ahol a párjuk nem szúr gyanút, hogy hova lépnek le és mi van velük, aztán így próbálnak szolidsn izgalmat csempészni a sokak által "langyos fosnak" emlegetett helyzetbe.


Egyébként igazad van, gyomorforgató. De mit lehet tenni velük... Lekoptatja az ember őket, esetleg felkeresi a párjukat felvételekkel vagy üzenetekkel igazolva magát... Sokszor az sem ér semmit, mert nem hisznek a szemüknek.

2020. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!