Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen csupa plátói szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen csupa plátói szerelem?

Figyelt kérdés
25 éves nőként bármikor tetszett meg valaki, vagy lettem esetleg szerelmes is,az érzéseimet soha senki nem viszonozta.Ennek az lett az eredménye,hogy szűz vagyok,fogalmam sincs milyen az,ha egy férfi megcsókol,megölel,az még inkább fényévi távolságra van,hogy esetleg megtapasztaljam,milyen ha szeretnek.Igen,nem vagyok szép és csinos,azt aláírom.De akik tetszettek,ők sem voltak messze a top 10 kategóriák,mégsem kaptam sohasem esélyt.Egy ideje már kezdem azt hinni,hogy tudat alatt vonzom be magamnak az elérhetetlen férfiakat.A hangulatomra annyira kihat már,hogy depressziós lettem,mérhetetlenül belefáradtam mindenbe,megkeseredett és üres lettem.Hol a megoldás erre?

tegnap 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

"Igen,nem vagyok szép és csinos,azt aláírom."


"De akik tetszettek,ők sem voltak messze a top 10 kategóriák"


De azért gondolom így is jóképűnek mondhatóak voltak.


"Hol a megoldás erre?"


Ismerkedj olyan férfiakkal, akikkel egy szinten vagy külsőre, tehát akik objektíven nézve nem vonzó férfiak.

tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Egy ideje már kezdem azt hinni,hogy tudat alatt vonzom be magamnak az elérhetetlen férfiakat."


Valszeg ez lesz a baj. Egyébként amennyiben van bármi köze ahhoz, hogy hogyan ismerkedsz férfiakkal vagy jobban mondva, ahogyan ők ismerkednek veled, akkor hagyj fel vele teljesen. Vagy ha bármilyen formában feldobálja neked a szépfiúkat az insta, TikTok stb azzal is kellene kezdened valamit, mert semmi köze a valósághoz amit ott látsz. Én ezt tanácsolom, de azt csinálsz amit akarsz.

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*Egyébként amennyiben van bármi köze az internetnek ahhoz,


Bocsi pont a lényeg lemaradt LOL

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne ugy kepzeld el a szerelmet mint vmi drámai távoli dolgot.


Hanem akivel nevetsz beszelsz laza vagy oszttars szomszed ilyen közeli alap természetes dolgot csak.


Túlmisztifikálod az egészet.


A szerelem nem az hogy lassított felvételként nézem őt távolról és megáll kozben a föld is, a szerelem ugy kezdődik hogy apro csepro dolgokbol lesz kontextus leesett a tollad felveszi megirja neked a házid vagy kinyitja az ajtot elkisér a buszmegállóig levesz vmit neked a polcról köszönőviszonyban vagytok.


Egyszóval maradj a földön.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!