Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először plátói szerelmed? És honnan ismerted?

Figyelt kérdés

Nekem 14 éves koromban, együtt jártunk gyód tesire. Ráadásul egy évfolyamba is jártunk, ezért fülig beleestem, ami az általános suli végéig tartott. Akkoriban nem mertem kezdeményezni, csak mikor már elmentünk középsuliba..természetesen elhajtott. :( 23F


Nektek volt ilyen plátói szerelmetek?



2021. okt. 20. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

A plátói szerelemről ma már volt itt egy kérdés, szerintem ez a téma szó szerint szóra sem érdemes. Minek beszélni a nagy semmiről?

23 évesen ne a gyerekkori ábrándjaidat kergesd, hanem építs fel egy komoly kapcsolatot, mint egy normális felnőtt férfi.

2021. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ovi nem tudom melyik csoportjában. Nagyobb baj, hogy közel a negyvenhez, még most is van😂
2021. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1


Van kapcsolatom, csak leírtam az én élményemet..már réges rég túltettem magamat rajta. :)

2021. okt. 20. 22:12
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
#1 normális felnőtt férfi egyedül is boldog és életképes, nem kell felépítenie hozzá egy kapcsolatot. :P
2021. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

4


gyk-s idegember, írtam én olyat, h. nem boldog és nem életképes csaj nélkül?!


minek forgatod ki a szavaimat?

2021. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 October15 ***** válasza:
100%

2.: Azért remélem az ovisokról már leszoktál. XD XD XD


Bezzeg az én időmben mi nem plátói szerelmesdit játszottunk az oviban hanem megmutattuk a másiknak mi van raktáron... [Ok én fullba tolta ma zsidót úgyhogy anélkül moziztam, hogy nekem kellett volna "perkálnom" érte. :D ]


Első "szerelem" az ált. suli 1. osztály. :D Már az akkori fogalmaim szerint. A mai fogalmaim szerint 5. osztály. Mondjuk annyi különbséggel, hogy én legalább kinyitottam számat.

2021. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12 éves koromban. Először inkább csak tetszett, aztán olyan 14 éves korom körül az akkori fogalmaim szerint szerelemmé változott, és el is tartott kb középiskola végéig. Osztálytársam volt, soha nem beszéltem róla neki, még csak barátilag közeledni sem mertem, így szerintem fogalma sem volt róla.
2021. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6!Nyugi, a mostani már felnőtt, sőt, nem is azonos az oviskorival🙂

Mutogatás nálam is játszott, de abba nem voltam szerelmes😂

#2

2021. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Óvodás koromban, 6 évesen. A 8.-os bátyám barátja volt. A kedvéért húztam ki a már nagyon mozgó metszőfogam. Odáig voltam érte.
2021. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Minden ovis felterképezi a másikat, főleg a kisfiúk. Hiába, az egészséges ösztönök. Koedukált biliztetés, természetes a tapasztalatazerzés. Megmutatják egymásnak; meg a fiúk is és veszettül viháncolnak.Meg doktorost játszanak. Ezek egészséges dolgok.

De ha megnyitnák az ovit a genderek előtt, hogy szexről mesékjenek az unokámnak, fiamnak (majdnem egyidősek), akkor a jó Isten kegyelmezhet nekik, de én nem fogok.

A test megismerése még nem szex.

2021. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!