Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először plátói szerelmed? És honnan ismerted?

Figyelt kérdés

Nekem 14 éves koromban, együtt jártunk gyód tesire. Ráadásul egy évfolyamba is jártunk, ezért fülig beleestem, ami az általános suli végéig tartott. Akkoriban nem mertem kezdeményezni, csak mikor már elmentünk középsuliba..természetesen elhajtott. :( 23F


Nektek volt ilyen plátói szerelmetek?



2021. okt. 20. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy közösségben láttam először. Zenélt, aranyosan mosolygott, úgyhogy nem volt nehéz levennie a lábamról. Aztán később iskolatársak lettünk, felettem járt 2 vagy 3 évvel.

Nagyon összezavart mert tudjátok ő egy ilyen mindenkivel kedves személy, én meg félreértettem, azt hittem hogy ő is biztos kedvel. Ezért elég nehéz volt egyik nap látni ahogy megcsókolt egy lányt a suliban. Aztán együtt jöttek táborba, megismertem a lányt és te jó ég annyira jók együtt, hogy minden bánatom elszállt. Nem sokkal később én is megtaláltam a páromat:)

2021. okt. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7-8 éves koromban. 16 éves koromig tartott.
2021. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
A legtöbb lány sosem lép a plátói iránt, és a fiúk is felfedezik ha sűrűn bámulja őket ugyan azon személy , de a legtöbb esetben szerintem a megszólítás vagy a kezdeményezésen kívül lehet más félelem is pl balhésnak hiszik, lebarnult a napon, a szülőknek előre szólnak hogy vele ne is barátkozz , más életkörülmények közül származik stb..
2021. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a szülő szól hogy vele ne is barátkozz*
2021. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 October15 ***** válasza:
10.: Na ez hogy a fszba jött ide? XD Egyáltlaán Magyarországon ki gondolkozik ilyesmin, már a Fideszt leszámítva ahol mint tudjuk tök megszokott dolog, hogy Thaiföldre utaznak mert ott olcsók a kisfiúk / Peruban gyűjtögetik a kollekciót aztán a titkosszolgálat menekíti ki őket. :D
2021. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11 éves koromban.

Karatéra jártunk együtt.

2021. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!