Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak most kezdtem komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak most kezdtem komolyan csajozni 23 évesen akkor a kettő plátói szerelem 5 év allatt rossz arány?

Figyelt kérdés

18 évesen éreztem azt, hogy jó lenne egy barátnő de nem áltam igazán készen és a lány meg abszolút barátként nézet rám. Volt egy másik lány de az mindenkivel kavart így kiábrándultam belőle. Aztán teletek az évek lett egy érettségim és szakmám 21 évesen kerültem ki az iskolapadból, kettő év a munkával gyorsan elillant...


Aztán egy koncert és egy 15 éves lányba estem bele aki 17-18-nak is kinézett este :D, vele volt randi talik de ölelés kézenfogás, de semmi más útána csak csalódás...



Azóta Tindereztem egy darabig de megúntam, a társkeresőre meg itt vidéken szinte egy csaj se megy, facebookon meg most rámenni csajokra csöppet cink szerintem.



2018. aug. 4. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 21 éves leszek ebben a hónapban, de még csak nőhöz se értem soha, tehát semmilyen hasonló élményben nem volt részem, mint amit itt leírtál. Beszélgettem lányokkal, főleg neten, de annyi, annál több soha nem volt senkivel.

Szóval ha azt kérded, hogy rossz arány-e 5 év alatt két plátói szerelem, akkor azt mondom, hogy nem túl jó, de rosszabb is lehetne.

A kérdésed ugyanakkor arra is irányul, hogy hogyan szerezhetnél barátnőt, ha jól vettem ki a mögöttes tartalmat.

Úgy tűnik, hogy nem kizárólag a te hibádból nem lett barátnőd, hanem rossz lányokat fogtál ki, akikkel nem lehetett volna komoly kapcsolatod.

Szerintem hagyd a társkeresőzést, és inkább maradj az élőben ismerkedős vonalon, azzal többet érsz, a társkeresős kapcsolatok általában nem működnek, mert az ott fennlévők nagy része szexet akar, mást nem nagyon. És ne add fel, van még lehetőséged bőven, ha elég magabiztos és kitartó vagy, akkor lehet barátnőd.

2018. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, ez jól esett neked is hasonló jókat :D
2018. aug. 4. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiről nem maradtál le,30múltam...f
2020. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!