Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha már úgyis tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha már úgyis tisztában vagytok vele, hogy eleve tökre nehéz a mai világban egy férfinak barátnőt találnia, miért nehezítitek a férfiak helyzetét még azzal is, hogy nem jönnétek össze olyannal, akinek nincs párkapcsolati tapasztalata?

Figyelt kérdés
ma 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a te problémád miért a mi problémánk? Miért kellene bárkivel is kivételezni? Azzal fogok összejönni, aki megfog valamivel és jól érzem magam vele. Vagyis ennyi a beugró, aztán alakul. Legyen az tapasztalt, vagy tapasztalatlan, nem bánom.

De csak azért kéne veletek összejönnünk ha a fentiek nincsenek meg, hogy nektek jó legyen? Na ne már...

ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy?
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a mi problémánk.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Legyen az tapasztalt, vagy tapasztalatlan, nem bánom."


Akkor ez a kérdés nem neked szól.


A kérdés azoknak szól, akiknél automatikus kizáró ok, ha a férfinak még nem volt barátnője. Szinte mindegyik nőnél automatikus kizáró ok.

ma 19:34
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden pasim nőzőtt megcsalt. Hat nem ugy néz ki mintha a pasiknak lenne itt bwrmi is nehéz. Nekik egybol van másik p.na.
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt lenne kizáró ok (bar nemntudom azert biztosan) mert, én maximuk ugrodrszka lennék, és lehet, hogy te tudnal tapasztalatot gyüjteni, én viszont, folyamatosan rettegnék, hogy mikor teszel lapátra, és emoitt pocsekolnád az időmet.
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6-os, honnan tudod, hogy csak ugródeszkának használna a 0 párkapcsolati tapasztalattal rendelkező férfi?


Én csak olyan nővel jönnék össze, akiről úgy gondolom, hogy az egész életemet is leélném vele.

ma 19:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amúgy a tapasztalatlan de nagyon nőre vágyó pasikkal ez egy potenciális probléma. Önbizalmat adsz neki, aztán dobbant.
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

7

Ahogy a 8as írja...! Ez az aggályom. Más nincs...ez az egy! De ezek szerint, nem csak én jártam így, ha gondolod, írj rám... elmesélem

ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"miért nehezítitek a férfiak helyzetét"


Nem nehezítem a helyzetét. De nem arra születtem, hogy odaadjam a testemet egy kibszott nyomorék faroknak, csak mert fÉrFi, és azt hiszi, neki minden jár a világon.

ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!