Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tapasztaltok inkább mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztaltok inkább mi jellemző a mai párkapcsolatokra sokáig tartanak, tartósak, több évig vagy rövidek pár hónaposak csak?

Figyelt kérdés
aug. 1. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szélsőségeket látok a huszonévesek közt, vagy mindig rövid kapcsolatai vannak valakinek (ha vannak), vagy kb. az első párjával van még mindig már vagy 10 éve. Ez beállítottság kérdése, vagy ilyen valaki, vagy olyan (én az első csoportot erősítem).


30 felett már más téma, mert mikor már gyerekek is vannak, házasság meg ilyesmi, ott ugye a hosszú kapcsolatok a jellemzőbbek, de ez nem jelenti azt, hogy ezek jól is működnek, sokan szeretőt tartanak meg ilyesmi.

aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőségeket látok én is mindenhol. Akár 20+ éves házasságok mennek szét mert valamelyik félnek viszketni kezd nagyon odalenn. Fiataloknál vagy hamar egymásra találnak és akár évekig egymás mellett vannak, vagy csak alkalmi, egyéjszakás kalandjaik vannak, és a még gyakoribb, főleg férfiaknál, hogy évek óta semmilyen szexuáis élmény, se barátnő, se kavarás, semmi nincs.
aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mai az azt jelenti hogy kv max vissza megyunk 5-6 evet az idoben es onnan nezzuk.. egyaltalan nem tartosak tobbynire! Rovidek ezek a kapcsolatok es felszinesek, valaki mindig lelep egy jobbert .
aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!