Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A távolodás-újraközeledés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A távolodás-újraközeledés ciklikus váltakozása az egyes szakaszoktól független, állandó jellegzetessége a párkapcsolatoknak." Egyetértetek ezzel az állítással? Kivétel nélkül minden kapcsolat jellemzője a hullámvölgyek jelenléte?

Figyelt kérdés

máj. 31. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem mindenkinél, nálam igen.
máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Én állandoan tudok stabilan szeretni, nem ingok meg, nincsenek hullámaim.

Van amikor hasonló a párom is, de van amikor nem és többeknél a szerelmes ködben (még el se múlik)de már kezdődik a lejtmenet, aztán ismét talál valamit ami hozzám húzza jobban, aztán ismét elveszti azt.

Sokan hullámvölgyeznek.

Meg sok helyen van az hogy a szerele. Elmulik marad a szeretet. nálam ez sincs így.


Állandó érzelmi stabilitásra szerintem nem sokan képesek sajnos. Szinte azt hiszik el hogy a szerelem természete a múlása is.

Ebből meg aztán magával jön a sok hullámzás labilitás bizonytalanság ingovány fent lent effekt is.

Csak nézek másokat hogy ez megy nála sajnos. Ez van.

máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a két fél egy kicsit is felvilágosult, és használja az internetet akkor tudja, hogy ez egy párkapcsolatban viszonylag normális, és lehet tenni érte és lehet tenni ellene.

De pl nálam az extrém távolodás és közeledés van jelen, sajnos borderline vagyok, plusz férfi, nem, inkább srác, inkább 31 fiú, őszintén szólva férfi vagyok, de nem vallom magam férfinak, mert hiányoznak belőlem a férfias jegyek, az életem a dráma, a dráma közeli állapot, a szakítás, az ujrakezdés, a bocsánatkérés, ez éltet, olyan extázisba esek ilyenkor, hogy leírni sem tudom az érzést. Szóval az én esetem egyedi, mert óránként szakítok, nem, van mikor 4-17 percenként, hogy sajnos nem érzem irántad az érzelmeket már, aztán jön a dráma, ekkor ujraélem a szerelem érzését, ekkor megváltoztatom a döntést, mégis szeretlek.


Huhh, leírva is vicc, mondjuk a barátnőm már kínjában érzelmileg megcsalt, de ott a remény, hogy egyszer megjavulok. Krva fárasztó egy betegség, vagy állapot amiben már több mint 10 éve vagyok, és minden kapcsolatom erre ment rá, nagyon nehéz talpon maradni és nem csapongni az érzelmekkel. Mondjuk némileg off volt a válaszom, de hátha valakinek hasznos.

máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor az egyik jellentosen tavolodik olyankor a másik megérzi.. van akit meg nem érdekel.
jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol ez megvan ott egyre nagyobbak lesznek a kilengések és vagy szakít vagy megcsal, amire a másik félnek is ilyen válaszai lesznek.
jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!