Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők komolyan már 30 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők komolyan már 30 évesen is tapasztalják, hogy korukbeli férfiak 20-25 éves nőkre mennek rá?

Figyelt kérdés

És őket 30 éves koruk körül már akár teljesen figyelmen kívül hagyják?


Azt hallottam nőktől hogy sajnos ez megszokott jelenség 40 éves kortól, de hogy 30 évesen is???



aug. 27. 06:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Igen
aug. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%

Egyházi felekezeteknél korbeli diszkrimináció nem szokott lenni.


De most valamilyen komolyabb változást észleltem egy római katolikus templomban, ami megdöbbentett. Egyik faliújságon talán 30 éves korig várják a fiatalokat!


Ilyen még tavaly augusztus végén nem volt érzékelhető! Kísérteties!


Hova lett az idősebb korosztály??? (Ja, nyugdíjasokat még várnak. De kb. 30 és 65 év között mindenkit "kiközösítenek"?!)

aug. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
33 vagyok, sose vettem észre ilyet. Nálam pont hogy szinte mindig a saját korosztályom próbálkozott.
aug. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Nos 30-as éveiben az ember attól nem fog normálisan/jól kinézni amitől a 20-as éveiben, vagyis hogy csak létezik. Kell egy mozgásban gazdag életmód és jó étrend, hogy nézz ki valahogy. Ezt akár nő akár férfi kis százalékban teszi meg, így hát kevesebb a jól kinéző 30-as mint 20-as.

Ehhez hozzájön, hogy a korombeli szingli nőknek már vagy van gyereke, vagy 1-2 éven belül gyereket akar meg házasságot, mert elkésve érzi magát. Én viszont nagyon nem vagyok ennek a kapkodásnak a híve egy élethosszig tartó döntésnél. Szóval nagyjából ez a 2 dolog ami miatt több jó jelölt lehet a 20-as korosztályban mint a 30-asban. De aki dolgozik azon, hogy jól nézzen ki, és felfogásban is normális, annak 30 éves nőként is van választási opciója a pasik között. 34/F

aug. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Remélhetőleg csak Budapest budai részén érzékelhető ez a fajta "pangás". Pestre nem gyűrűzhetett be!


Pest Megyébe talán még kevésbé. Vidéki városokról és falvakról nincs információm. Még rokoni körből sem, sajnos!

aug. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Én 34 vagyok és a huszonévesek érdeklődnek a leginkább nálam, úgyhogy én kicsit sem vettem észre ilyet.
aug. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Ez nagyrészt a nő külsején múlik. Én 28 vagyok, vékony sportos alkatú, 18 éves korom óta mindig sportoltam, arcom is szép, adok magamra. Konkrétan bármilyen korú pasit megkaphatok és azokból is a jobbakat. Tavaly nyáron 2 buliban voltam, mindkettőből egy-egy izmos 19 évessel mentem haza xD


Ezzel szemben egy nem sportoló, nagydarab, dohányzó, lelakott velem kb. egyidős 30 körüli csajhoz a lőtéri kutya nem megy oda, vagy esetleg ilyen 50-60 éves taták. Szóval maradjunk annyiban, hogy ez nem korfüggő, hanem “állapotfüggő”.

aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Én meg bármilyen csajt megkapok 16-40 között 🤷
aug. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

30 évesen azoknál esel ki, akik efebofilok, és semmi másra nem áll fel. De értük meg nem kár, őket meghagyom az önbizalom hiányos, elhízott 18 éveseknek, akik pánikolnak, hogy szűzen fognak meghalni.

Az online társkeresők lehetnek ilyenek, hogy sokaknál 30-ig van beállítva a szűrő, meg sokkal többet nyomnak a számok a latba. De élőben a kutyát nem érdekli, hogy ki hány éves, ha megvan a kémia és mindketten szinglik. Elég sok embert ismerek, és általában azt látom, hogy aki akar, az talál is párt magának. Független attól, hogy hány éves, hány kiló, hány gyereke van. Én személy szerint látom azt is, hogy vannak szintek, de ez nem azt jelenti, hogy nincs átjárás. Hanem hogy az irodában a jól szituált öltönyös, kosztümös, diplomás emberek flörtölgetnek, a konditeremben a fitness modell külsejűek, őket általában mindenki irigyli meg vinné egy körre. De a gyártósoron a negyvenes, kicsit túlsúlyos emberek között ugyanúgy megy a flört, az ismerkedés. Sőt, anyám nyugdíjas klubjában is ugyanaz megy, ott is udvarolnak a bácsik a néniknek, akik kicsinosítva, illatosan mennek a ráncestre. Bocs, táncestre. 😎


Vagyis ahol több hasonló ember hosszabb időt eltölt egymás társaságában, ott kialakulnak a párok, és sokszor elég fura párok között működik a kémia.


Tehát sem 30, sem 50 évesen, meg semmikor se jön el az az idő, mikor egy férfi vagy nő pusztán a kora miatt már nem kell senkinek, ezért kénytelenek leadni az igényeket.


Viszont, és ezt sokan nem veszik figyelembe: a nőknél a korral fordítottan arányos, hogy mennyire akarnak kapcsolatot. ☝️

15 évesen gyakorlatilag minden hülyébe képesek (vagyunk) belezúgni, aki egyszer szépen mosolyog és mond valami kedveset. 18 évesen minden csajnak szent meggyőződése, hogy az épp aktuális pasi élete szerelme, örökké együtt lesznek, és csak a szerelem számít. Aztán pár pofáraesés után elkezdenek a nők okosodni. 30 évesen már van pár csalódás, sokkal több élettapasztalat, több önbizalom és önállóság. Esetleg gyerek(ek) is. Nem hogy elkezdik leadni az igényeket, de egyre több szempont alapján válogatnak, már az eszüket is használják (többségében), és egyre több nő vallja azt, hogy jobb egyedül,mint kapcsolatban.

A szingli 40+ korosztályban éri el ez a csúcsát, szerintem. Amikor igencsak oda kell tennie magát egy férfinak, hogy egy vérbeli csatakanca többet is akarjon tőle pár menetnél. Akárkiért már nem adja fel a szabadságát.

aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom mert nem foglalkozok a negyvenes pasikkal.

Ha hiszed ha nem, a huszonévesek tapadnak rám.

A környezetemben és a neten is.

Meg 30 körüliek.

42 vagyok de én ahogy látom, semmi dolgom a 40 éves pasikkal 🤷🏼‍♀️

aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!