Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves fiúnál még elnézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves fiúnál még elnézitek csajok a tapasztalatlanságot?

Figyelt kérdés

Meg fiatalabbnak is tűnök a koromnál.

Baj az ha ismerkedésnél nem vagyok annyira magabiztos?

Sajnos eddig nem alakult úgy az életem hogy találjak barátnőt...


2021. máj. 30. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Valaki elnézi, valaki nem. Az is számít, hogy a tapasztalatlanságod hogyan nyilvánul meg, például ha mindenben bizonytalan vagy és nem tudsz a legegyszerűbb dolgokkal mit kezdeni, azt nem fogják elnézni és nem a korod miatt.
2021. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Csak a kinézet számít. Szarul nézel ki. Ne számíts túl sok jóra már, ha eddig nem teszettél egyetlen nőnek se.


For the record nő alatt a top nőket értem. Ronda neked is lehet, mint ahogy bárki másnak, de azok nem számítanak nőnek, az olyan mintha prostikhoz járnál és azt mondanád van barátnőd...

2021. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Biztos le leszek pontozva, de nálam számítanak, de nem jó értelemben. Nem lenne kedvem tanítani senkit sem a párkapcsolat rejtelmeire sem a szexre. Bennem lenne az, hogy defektes a csávó és azért van ez. Én koptattam le ezért 3 éve valakit. 26 éves volt, szűz, barátnője se volt soha, nem is csókolózott az állítása szerint. Nem értem miért, mert egyébként kifejezetten jól nézett ki, nem hiszem el, hogy soha nem próbálkozott nála senki. A stílusával se volt baj, bár nekem túl művész léleknek tűnt. Mivel én már 27 voltam, és az volt a cél, hogy olyan férfit találjak akivel családot tudunk alapítani, így hosszas gondolkodás után inkább lemondtam róla. Mert egy tapasztalatlan férfi ilyesmire nem alkalmas, hiába van benne a korban.
2021. máj. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. 24 évesen már túl öreg vagyok egy tanonc kineveléséhez, akinek igenis kiestek azok az évek, nem ott tart, ahol akkor lenne, ha már lett volna legalább egy kapcsolata. Ezt nem bántásból, míg fiatalabb voltam, nem zavart, volt olyan párom, akit én próbáltam tanítgatni. Jól meg is szívtam, így a tapasztalat beszél belőlem, hogy: KIZÁRT.
2021. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Akkor nézik el, ha nem mondod el nekik.
2021. máj. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ja, mert nem tűnne fel, mi, 5? Ennyire nem vagyunk amatőrök meg buták.
2021. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
84%
Nekem nem lenne probléma, nekem sincs túl sok tapasztalatom. 20/L
2021. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
25 évesen már ne hívd magad fiúnak... /F
2021. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
#6 Nem, nem tűnne fel. Van, aki elsőre is jól tud dugni, és van, aki ezredszerre is csak maszatol.
2021. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Vannak tapasztalatlan nők is nem kell aggódni. :)
2021. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!