Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők komolyan már 30 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők komolyan már 30 évesen is tapasztalják, hogy korukbeli férfiak 20-25 éves nőkre mennek rá?

Figyelt kérdés

És őket 30 éves koruk körül már akár teljesen figyelmen kívül hagyják?


Azt hallottam nőktől hogy sajnos ez megszokott jelenség 40 éves kortól, de hogy 30 évesen is???



aug. 27. 06:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Akkor nagyon szerencsés és szép nő lehetsz 10-es.🙂
aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom. Tojok a korombeli fiúkákra, de amilyen "érettek", még a 20 éves nő is sok nekik. Nekem 10+ évvel idősebb férfi a jó. Minél fiatalabb voltam, annál több mint 10, most már az is megfelelő, ha csak 11-12, lehet, 45 körül 'összeérünk', de akkor már úgyis mindegy.
aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%

Köszi.

Amúgy én nem voltam ennyire népszerű amikor 20-25 éves voltam.

Valahogy teljesen átlagos volt a testalkatom, unalmas arc stb.

De most valahogy megmaradtam olyan kb 30 évesnek és ez a korosztályomban jónak számít.

aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%
Jók a génjeid🙂
aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
Ezt 51 évesen sem tapasztalom, simán próbálkoznak nálam jóképű, értelmes, normál egzisztenciájú pasik a 20-as 30-as korosztályból akár élőben, akár a neten. Az már más kérdés, hogy engem ez a korosztály nem érdekel egyáltalán. Az ismeretségi köröm ugyan nem reprezentatív, de nem mondanám megszokott jelenségnek, hogy a negyvenes férfiak egyáltalán érdeklődnének a huszonéves nők iránt, aki valamilyen okból éppen szingli, az a korosztályából (+/- 5 év) ismerkedik. Egy ilyen faszit ismerek, aki a huszonévesekre próbálna hajtani közel 50 évesen, az egy kopaszodó, műfogú félalkesz, de őt nem csak a lányok, de a haverjai is kiröhögik. Ha valaki normálisan, igényesen néz ki 40 felett, lelkileg is ok, az minden további nélkül tud ismerkedni akárhány évesen, még ha ez egy fiatalnak furának tűnik is.
aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14%

De csajok, titeket megdugni akarnak vagy komoly kapcsolatra akarnak?

Csajként amúgy nem nagy szám a pasikat haza vinni, az a nagy szám ha meg is akar tartani hosszú távon. Bármelyik fiú megdughatna iszonyú sok csajt ha kigyúrja magát. Ezek semmi dolgok.

aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Én se tapasztalom ezt.

42 éves vagyok, és huszonévestől az ötvenesig akad jelentkező.

Az a vicces, hogy huszonévesen nem voltam ilyen kapós mint most.Valószínű azért mert mindig fiatalabbnak néztem ki a koromnál, ami a húszas éveim elején még nem volt annyira szerencsés.

Lassan 20 éve sportolok, gondolom ez is számít, és szeretek csinosan öltözködni.

Én a környezetembe is azt vettem észre,hogy kapósak a magukra adó negyvenesek.Főleg ha még vidám, pozitív, életigenlő kisugárzás is társul hozzá.

Az már más kérdés,hogy tényleg komolyat akarnak, vagy csak kalandot keresnek...De azt gondolom ez most társadalmi jelenség is, és nem kor függő.

aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
#16 az ismerkedős pasik egy része nyilván nem akar komoly kapcsolatot, csak alkalmi és/vagy szexkapcsolatot, de ez korosztálytól független. Azzal ismerkedtem tovább, aki komoly kapcsolatot szeretett volna velem, vagy barátkozni, azért ezek a férfiak vannak többségben, a párom is ilyen. (a 15-ös válaszoló vagyok)
aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem tapasztaltam ilyet sose. Most viszont nem kis meglepetesemre egy igen jóképű 30 éves csapja a szelet, pedig 40 vagyok, ráadasul 2 gyerekkel...

Ő meg pont azt mondja hogy a fiatalok hülyék...

aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%
Net-en mert ott mindenféle hülye szűrőt be lehet állítani, ez vágta tönkre az egész ismerkedést is.
aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!