Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők komolyan már 30 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők komolyan már 30 évesen is tapasztalják, hogy korukbeli férfiak 20-25 éves nőkre mennek rá?

Figyelt kérdés

És őket 30 éves koruk körül már akár teljesen figyelmen kívül hagyják?


Azt hallottam nőktől hogy sajnos ez megszokott jelenség 40 éves kortól, de hogy 30 évesen is???



aug. 27. 06:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tapasztalom.

32 vagyok, és kb. 28 és 45 közötti férfiak próbálkoznak folyamatosan.

aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Menj fel a chat.hu-ra 35 éves nőként, kép nélkül, aztán meglátod hány fiatal fiúka ír fél órán belül. Az már más kérdés hogy ott kapcsolatra alkalmatlanok, de kis tanulmánynak jó, erre az életkorra még mindig hatalmas a kereslet, hiába akarják lehúzni 25-től itt a nőket.
aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mi a baj már megint ezzel?


féltékeny vagy?


Egy 30 éves férfi miért ne lehetne egy 25 éves lánnyal? Mondhatni teljesen természetes.

aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

20-25-ben nyilván nagyobb a merítés, mint 30 felett.

Én azt látom, hogy 30 felett sok nőnek már van gyereke, míg 20-25 között szinte alig.

A legtöbb gyermektelen 30+ férfi, mondjuk ki, nem akar utánfutót. Ezért, alapból kiesik egy X rész a lehetőségek közül 30 felett, míg 20-25-ben ez kb. elhanyagolható. Meg amit írtak már, hogy 30 felett nem elég létezni, hogy jól nézzen ki valaki, ott már komolyan tenni kell érte. De pont ilyenkor lesz mindenkinek erre a legkevesebb ideje.

aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Engem a fiatalok környékeznek meg mindig.

Remélem ez így is marad.

Bár mostanában az 50 es nőkre is sok a jelentkező, szóval nincs min aggódnom.

aug. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nagyon szomorú, de igen
aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!