Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha már úgyis tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha már úgyis tisztában vagytok vele, hogy eleve tökre nehéz a mai világban egy férfinak barátnőt találnia, miért nehezítitek a férfiak helyzetét még azzal is, hogy nem jönnétek össze olyannal, akinek nincs párkapcsolati tapasztalata?

Figyelt kérdés
ma 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy nem volt még kapcsolatod, hanem hogy nem vagy vonzó férfi! A nőket hibáztatod a saját problémádért, és azt akarod, hogy ők oldják meg helyetted! Nem, a másik nem nem azért él, hogy a másik oldal gondjaira tekintettel olyan párt engedjen maga mellé, akihez nem vonzódik! Eleve a kérdésedből is kiderül, hogy annyira tévképzeteid vannak... inkább elöször tedd rendbe magadat fejben és ne másra mutogass!
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek szenvedjek egy olyan emberrel akire semmi szükségem?
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

10-es, te sem értelmezted jól a kérdést.


Nem arra utalok, hogy mindenképp párkapcsolatban tapasztalatlan férfiakkal jöjjetek össze hanem arra, hogy miért automatikus kizáró ok, ha megtudjátok valakiről, hogy nem volt párkapcsolata?


Leírom az én példámat: ritkán van beszélgetésem és randim nővel, tehát eleve nehéz helyzet ez, mert ritkán van rá esély, hogy randizzak. Viszont hiába voltam szimpatikus, miután rákérdez mondjuk a 2. randin, hogy volt-e már párkapcsolatom és őszintén bevallom (mivel nem szeretek hazudni), hogy nem, utána már nem akarnak 3. randit és nem nagyon írnak többé, látszik, hogy le akarnak rázni. Így értettem azt a kérdésben, hogy még jobban nehezítve van a helyzetem. Tehát nem elég, hogy alapból ritkán jutok el randira, még azzal is nehezítve van a helyzetem, hogy ha esetleg kiderül, hogy még nem volt párkapcsolatom, akkor leráznak, akkor is, ha szimpatikus voltam előtte.

ma 20:11
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"...miért automatikus kizáró ok, ha megtudjátok valakiről, hogy nem volt párkapcsolata?"


Egyrészt mert legtöbb (nem az összes!) esetben valamilyen defektesség miatt alakult így. Másrészt 20-as éveim közepén már nemaz első szárnypróbálgatása szeretnék lenni valakinek. Egy hozzám hasonlóan tapasztalt és párkapcsolati tekintetben érett embert kerestem.

ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező egy ismeretlen embert nem érdekel a saját szociális problémád! Azt old meg magadnak. Ha elég vonzó lennél, nem offolna le téged. Valószínűleg eleve kétségei voltak veled kapcsolatban, nem érezte magát olyan jól és ezért ez a végső lökés, hogy még tapasztalatod sincs.


Amúgy rohadtul nem mindegy, hány éves vagy.


És ha egy nőnek van mondjuk sok lehetősége ismerkedni, nem muszáj neki leállnia valakivel, aki nem érdekli. Teljesen mindegy a te státuszod.

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"miért automatikus kizáró ok, ha megtudjátok valakiről, hogy nem volt párkapcsolata?"


Mert nem akarok olyan pasit. Ennyi.

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindamellett, hogy sajnálom a helyzeted, mi ezen itt segíteni nem tudunk. Hacsak nem írsz rá olyan válaszolóra, aki olyan választ ad, hogy nem zavarná, ha ez kiderülne rólad.

Ott, az adott helyzetben kell a legjobb formádat hoznod és valahogy arra törekedni, hogy a sok negatív tapasztalat ne vegye el a kedvedet.

Én elhiszem neked, hogy nincsen veled semmi baj és nem vagy defektes, mert van egy nagyon jó barátnőm is, aki nőként van ebben a helyzetben és mindjárt 30 éves. Aranyos, mosolygós, normális nyitott lány, valahogy mégsem találja az "igazit". Talán azzal szúrta el, hogy sulis korunkban túl nagy elvárásai voltak és volt, hogy odáig lett volna valakiért, de nem jött össze vele, merthogy nem elég jó egyetemre járt (szerinte). Mostmár nyilván feszélyezi, hogy még szűz és nem volt kapcsolata, max néhány randiig jut ő is. Gondolom a partnerek ezt (is) megérzik, aztán nincsen folytatás. Ő már pszichológushoz is jár, többek közt ezért is, mert már rosszul érzi magát emiatt.

Nincsenek már ilyen idétlen elvárásai, hogy "jó" egyetemen képzett legyen az illető és hasonló finomságok. Multiknál dolgozik, több száz emberrel, cégen belül csomószor van nekik céges iszogatás, meg egyéb rendezvények, amikre jár, baráti köre is széles, szóval a szociális hálója százszorta szélesebb, mint nekem és az összes többi barátnőnknek együttvéve.

Szoktak is lenni udvarlói, munkahelyen belül is, illetve neten is ismerkedik, viszonylag sok randira jár, valahogy mégsem jön neki össze.

Szóval én tényleg sajnállak ismeretlenül téged is, ugyanúgy, mint a barátnőmet. De mi nem tudunk nektek segíteni, sajnos.

Nem egyszerű a pártalálás már manapság, kitartónak kell lenni és lelkesnek maradni. Ami tudom, hogy nehéz, de muszáj, ha párra vágytok.

ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hidd el, hogy nem az a baja a nőnek, hogy nem volt senkid. Ha el lenne tőled ámulva akkor leszarja volt e valakid vagy sem. De mivel nem tudod őt levenni a lábáról így ha ráadásul megtudják, hogy soha senkinek nem kellettél ezzel igazolják önmaguk megérzését, hogy te sosem leszel a nagy ő.. Így inkább lekoptat, nem pazarolja az idejét ami érthető. Gondolom ha neked nem jön be egy nő akkor azzal te sem jönnél össze, egyszerűen aki nem vonz azzal mit csinálj?
ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!