Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akarják a férfiak még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a férfiak még párkapcsolatban is rongyként kezelni a nőket az ágyban?

Figyelt kérdés
Nagyon durván szárnyra kapott a probléma, látom az oldalon és az ismerőseim körében is. Nyíltan kijelentik, hogy még az a nem normális, aki nem szeretne mást, csak PIV szexet. Nem szeretne orált, mert a női részről az dugó mozdulattal jár a másik szájába és a másik fejét használja aktusra, nem nyalakodás mint fordítva, nem szeretné a párja farkát cincálni kézzel, és nem szeretné, hogy a testén landolna a sperma, mivel egy leköpéssel tartja egyenlőnek, nem szeretné ha kutyapózban kellene szexelni a saját szerelmével. Ellenben szeretné ha a férfi mindent megtenne, hogy legyen a nőnek legalább egy orgazmusa, de ne kérjen mindenféle fáradtságot cserébe, hogy neki még nagyobb orgazmusa legyen, mint az alap, amit MINDEN EGYES SZEXNÉL MEGKAP. Szeretkezni szeretne, ölelkezve, csókolgatva, egymás szemébe nézve és mást nem. Nincs egyáltalán ilyen férfi manapság? Sok nő valóban azért teszi meg ezeket a leírt dolgokat is a férfiaknak mert még ők maguk is elhiszik, hogy ezt muszáj?

okt. 11. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Atyaég. Ha pasi lennék, kilóméterekre elkerülnélek. Elképzelni is nehéz lenne egy nálad unalmasabb szexpartnert.
okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Az esetleg eszedbe jutott már valaha, hogy a te személyes ízlésed nem általános, egyetemes és megfellebbezhetetlen, kérdező?
okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen általános dolgokat soroltál fel... A különböző szexpózok, az orál vagy a kézimunka abszolút részei a normál szexualitásnak. Persze ettől még senkinek sem muszáj megtenni ezeket, ha nem akarja, ez vitán felüli.


De ennyire behisztizni rajtuk az olyan, mintha teljes magabiztossággal kijelenteném, hogy a szőlő, a borsófőzelék és a gyömbérsör emberi fogyasztásra alkalmatlan - pusztán azért mert én nem szeretem őket.


Vagy fogadd el, hogy te egy kivételesen limitált skálán mozogsz, ami a szexet illeti, vagy próbáld átgondolni, hogy mi okoz benned ekkora ellenérzést MINDEN kicsit is érdekesebb szexuális tevékenység iránt, de ezt a hisztizést mindenképpen hagyd abba.

okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
79%
Redflag jezusom milyen nő vagy te. Még egy dömper asszonyállat is izgalmasabb lenne. Az legalább leszopja
okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon unalmas már. Nem volt elég a többi kérdésed? Kaptál millió normális választ, ezek után kifejezetten gáz, hogy továbbra is itt akarod koldulni, hogy gyanútlan emberek higgadtan, normális érvekkel próbáljanak elmagyarázni neked alapvető dolgokat.

Szóval, megkapod nem virágnyelven: Rosszindulatú, romlott, prűd liba vagy, és egyáltalán nem normális, hogy a f.aszt max. kesztyűben akarod fogni. vagy még úgy sem. Lapozhatunk?

okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Én azt nem értem, hogy ha valakit ennyire taszít a férfi test, a pénisz, az ondó és kb minden, ami ezzel kapcsolatos, az miért nem hagyja annyiban a témát?

Nem kell szexelni és pont.


Ja és az külön vicc, hogy sem szájjal, sem kézzel nem hajlandó a pasi farkához nyúlni, miközben gondolom ő sem attól megy el, hogy ki-betologatják neki.


Ez vagy egy megátalkodott troll vagy egy végtelenül beteg nő.

okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlen jár dugó mozdulattal az orál, nem tudom honnan veszed ezt. Nyalás persze mehet? Nem vennéd kezedbe a szerelmed farkát? Ő azért ujjazhatna, vagy az is felejtős? Nem landolhat rajtad a sperma? A férfi hogyan védheti meg magát a te nedveidtől amik síkosítják a puncidat? Mi az, hogy ne kérjen a férfi mindenféle fáradtságot a nő orgazmusáért cserébe? Te kérheted az összes fáradtságot a férfitől csak azért, hogy fadarabként feküdj egyetlen pózban?

Igen, mind szeretünk szeretkezni. Szeretünk ölelkezni, csókolózni, csókolni a másik testét, néha egymás szemébe nézni, de néha azért más pózokban is csinálni, ami amúgy a nőnek is kellemesebb élmény, mintha csak fadarabként fekszik és várja a csodát.

Azért teszik meg nekünk ezeket a dolgokat, mert ők is szeretnék élvezni a szexet és részesei lenni, illetve nem undorodnak a férfi testétől és testnedveitől sem.

okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

A szex a férfiakról szól. Még azért jó pár évig ez lesz.


Szerintem ne keress társat, én is feladtam. Nincs kedvem magyarázkodni.

okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Már ki lett vesézve az elmeháborodásuk itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


De itt is megjelentek az első 1-2 oldalon vélhetően vagy teljesen ugyaneze a kommentelők, vagy ha nem, akkor hasonló színvonalon mozognak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Szerintük oké fájdalmat okozni a másiknak, semmibe venni az akaratát, ameddig nem velük történik, és teljesen normális, ha a szex végén a férfi maszturbálással zsebkendőbe vagy retyóba élvez mindenféle közreműködés nélkül.


Nem tudom, miért kellett ma estére is külön kérdést nyitni a hisztériának, gyűlölködésnek.

okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyaljátok ki egymást a 8-as válaszoló femcellel. Mindenki jobban jár.
okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!