Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 45 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 45 év felett a nők szinte csak szex nélküli kapcsolatot szeretnének.? Ha szexelnek is semmi tűz nincs bennük.. fontosak a programok a kikapcsolódás de szerintem a forró szex is hozzátartozik a kapcsolathoz. Miért megy ki a tűz?

Figyelt kérdés

jún. 26. 11:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
74%
Az ellenkezőjét tapasztalom ebben a korosztályban, mintha az életükért, vagy utoljára dugnának.
jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

10#

Köszönöm az értelmes hozzászólásodat ez is lehet egy magyarázat

jún. 26. 12:48
 13/38 anonim ***** válasza:
42%

"Pl: Csak a hagyományos pózok semmi Kreativitás itt nem szeretném kifejteni"


Ez egész életemben én vagyok, majd ha elérem a 45-öt, azután is.

jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

#10

Esküszom nem kötekedésből, vagy, hogy beléd álljak, semmi ilyesmi.

Az én volt "barátnőm" ugyanilyen volt, rengeteg hormonalis problémával küzdött amiért nem kívánta a szexet, aztán egyszer jött egy tökéletes ízig vérig ideál neki, és naponta 3-6 szexet kívánt hirtelen.

jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
61%

Akkor most leírom a valóságot, lehet lepontozni!

Én pont ebben a korban vagyok benne, és saját magamon azt tapasztalom (amit előtte sosem) hogy 40-45 éves korban nagyot fordul a női hormonális rendszer.

Ez nem kívánságműsor, akkor is így van ha valaki ezt nem akarja. Ezt hívják perimenopauzának. És az bizony libidócsökkenéssel jár. Meg egyéb más mellékhatással is. És majd 50 éves kor körül (után) jön a menopauza.

Kár ezt letagadni mert mindenki átesik ezen, persze vannak akik enyhébb formában, mert mi emberek nem vagyunk egyformák.

Aki pl ebben a korban már egy ideje egyedül van az jobban hozzászokik ehhez az állapothoz, és ha jön is egy férfi az is nehezebben mozdítja ki a megszokott libidóhiányos állapotából a nőt. És az is igaz, hogy ebben a korban már kétszer is meggondolja egy nő hogy "kit vesz a nyakába", kell e neki mindenáron egy párkapcsolat vagy sem. A szex önmagában véve hátrébb sorolódik, inkább az érzelmeket szeretnék megélni (örömet szerezni maguknak is tudnak, igaz az nem teljesen ugyanaz mint egy férfival).

De aki letagadja a hormonális állapotváltozást az hazudik (és még csak elhízottnak sem kell lenni hozzá).

De mint mondtam a nők sem egy egységes halmaz, vannak kivételek, pl. vannak kapuzárási pánikos nők is (ahogy férfiak is), ők meg ilyenkor "kergülnek" meg és fűvel fával szexelnek. Félnek az öregedéstől, a hormonális változásoktól, újra "vissza akarnak fiatalodni". Nem mindenkire hat egyformán a perimenopauzális állapot.

jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd elmész a kaszinóba, és egymás után tízszer kijön a fekete, és ezután elolvasod a valószínűségszámítás alapjai című kiadványt, majd akkoe gyere ide nyígni, hogy 5-6 randi alapján a nők már nem kívánják a szexet.
jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
36%

Biologia

Az idosebb nostenyek mar nem tudnak utodot vilagra hozni ezert semmi szukseguk a parosodasra

Az ember 2 labon jaro allat biologiailag

jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos igaza van a kérdezőnek.Ne fogjuk csak a hormonokra,állandóan mennének,programoznának,a hét hat napján minimum,még fodrász,körmös,kozmetikus..

Arra hivatkoznak ezzel pótolják a "testiséget"amiről szó sem lehet.Csodálkoznak ha az ember keres mász,vagy keresni sem kell,megtalálnak.

jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
51%
Legyél sugradaddy kúrd a 20on eves csajokat🤣
jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%

Pedig van ebben igazság, még akkor is,ha vannak kivételek.

Én is ezt tapasztaltam.

Érdekes, 30 körüli nőkkel nincs ilyen gond, 45 körül bizony van.

Pedig én 50 vagyok, és ezek szerint jobban beindítok egy 20 évvel fiatalabbat???🤔

jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!