Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hová töltött fel a szomszédomb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová töltött fel a szomszédomban lakó két fiatalember rólam szóló maszturbálós videót? Kövér, öreg, kék szemű vörös nő vagyok. Már kérdeztem a környezetemben is, de nem akarják elárulni.

Figyelt kérdés
Valamilyen eszköz segítségével évek óta belátnak a házunkba, és a megfigyelésünket nem is titkolták soha, hangosan kikiabálták a látottakat. Állandóan utcalánynak neveznek (nem ezzel a kifejezéssel). A szomszédok megjegyzései alapján, a hátam mögött összesúgó munkatársaktól, a buszon, és mindenhol furcsán a szemembe néző emberek tekintetéből látom, hogy valamit feltettek rólam. Van, aki ismeretlenül köszönt nekem, többen neveztek utcalánynak. (nem így kifejezve)

#maszturbálós videó- vörös, kövér, öreg, kék szemű nő
2022. aug. 22. 12:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/134 A kérdező kommentje:

Amikor a férjemmel kiabált az egyik férfi, mert a háza elé parkolt, arról már egyáltalán nem beszélünk. Akkor valósággal sokkot kaptam. Teljesen vadidegen ember ilyen gyűlölettel fordult felé. Én azt sem tudtam, hogy ott lakik valaki, azt hittem régebben, hogy ott csak egy szerelő műhely van, mert olyan elhanyagolt volt az előkert és tele volt autókkal az udvar. Csak az utóbbi időben csináltattak jobb kerítést, ültettek füvet, és drága terepjáróval járnak.

Akkor éjszaka nem aludtam egy szemet sem a döbbenettől, nem tudtam volna felvételt készíteni, mert azt hittem az az ember megüti a férjemet, aki szemüveges, így is alig lát, egy ütés teljesen megvakította volna. A támadó kb két méteres, gondolom azért volt olyan hangos, és bátor, mert nála sokkal kisebb, gyengébb, és alig látó emberrel állt szemben.

Amikor a házam elé jött mutogatni az ágyamat, éjszakából mentem haza, mert ápolónő vagyok és próbáltam aludni, ami nappal nem könnyű, és csak a hangos kiabálásra ébredtem fel. Egyébként annyira megdöbbentett, hogy ennyire figyelik, hogy mit csinálok, hogy felvételt készíteni eszembe sem jutott. Én egyébként soha életemben nem beszéltem velük.

2023. júl. 14. 08:24
 52/134 anonim ***** válasza:
52%
Hogyan volt fel étele az ágxadról?
2023. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/134 A kérdező kommentje:
Nem értek az ilyen technikákhoz, nyilván van valamilyen eszközük, amivel belátnak a másik ember házfala mögé is. És nem az ablakon keresztül.
2023. júl. 14. 09:01
 54/134 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az ikerházakban nevetnek hol lehetett hallani? A fejedben?
2023. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/134 anonim ***** válasza:
25%
Kint álltak az udvaron, pár méterre az ablakunktól.
2023. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/134 anonim ***** válasza:
95%
Fogd fel h nincs olyan cucc amivel átlátni a falon. Az egész sztorid alapja ez a marhaság. Úgy kamu az egész, ahogy van. Kár kommentekre pazarolni az időt.
2023. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/134 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésemben kifejezetten erre próbáltam rákérdezni, hogy létezik-e ilyen? Szavazásnál az 54 szavazóból 46 azt mondta nincs ilyen kamera, és 8 azt, hogy igen. És hogy valaki rá tud csatlakozni más telefonjára és számítástechnikai eszközeire.
2023. júl. 14. 12:38
 58/134 anonim ***** válasza:
100%
Óhh istenem reménytelen vagy.
2023. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/134 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb az lehet realis, ha van egy pszichopata hajlamu szomszedod, akit vmi miatt egyszer megserthettel es igy akar bosszut allni. Vagy talan egyszer kihallatszott az utcara valami, ami nem oda tartozik, pl nyogesek es a pszichopata unatkozik.

De az semmikepp se realis, hogy atlatnak a falon es ugy videot keszitenek, efelol megnyugodhatsz.

2023. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/134 anonim ***** válasza:
100%
Marmint ugy, hogy lejarat a szomszedsagban, vagy rajtad szorakozva gunyt uz beloled. De belatni nem latnak be, max akkor, ha ejjel nem huzod be a sotetitofugfonyt/rolot es eg a lampa odabent.
2023. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!