Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hová töltött fel a szomszédomb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová töltött fel a szomszédomban lakó két fiatalember rólam szóló maszturbálós videót? Kövér, öreg, kék szemű vörös nő vagyok. Már kérdeztem a környezetemben is, de nem akarják elárulni.

Figyelt kérdés
Valamilyen eszköz segítségével évek óta belátnak a házunkba, és a megfigyelésünket nem is titkolták soha, hangosan kikiabálták a látottakat. Állandóan utcalánynak neveznek (nem ezzel a kifejezéssel). A szomszédok megjegyzései alapján, a hátam mögött összesúgó munkatársaktól, a buszon, és mindenhol furcsán a szemembe néző emberek tekintetéből látom, hogy valamit feltettek rólam. Van, aki ismeretlenül köszönt nekem, többen neveztek utcalánynak. (nem így kifejezve)

#maszturbálós videó- vörös, kövér, öreg, kék szemű nő
2022. aug. 22. 12:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
100%
Tehát két fiókról írogatsz? Nem vagy te se ,,öreg", se nő, se áldozat, csak egy unatkozó trollololololo. 😂😂😂😂
2022. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 anonim ***** válasza:
92%

Most saját magadnak válaszoltál egy másik profilról?

Ejnye ejnye kérdező,még trollkodni sem tudsz.

2022. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/134 A kérdező kommentje:
Nem, csak van egy másik fiókom, ahol pontosabb adatokat adtam meg a szomszédokról és magamról, és letiltottak, levette a moderátor a kérdésemet a szabályok megszegése miatt és 6 óráig nem tudok újra kérdezni. Ezért csináltam egy új fiókot és kevesebb konkrétummal újra feltettem a kérdést.
2022. aug. 22. 13:15
 14/134 anonim ***** válasza:
96%
Vegyetek függönyt
2022. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/134 A kérdező kommentje:
Az eredeti, letiltott kérdésemben nevet is írtam.
2022. aug. 22. 13:20
 16/134 anonim ***** válasza:
88%
Aha, igen, persze. Azért az egész sztori sántít. Milyen eszköz segítségével lehet átlátni a falon, függönyön, redőnyön? Ha pedig belül szerelt volna fel valamit, azt hogyan tette volna? Hogy nem találtátok meg? Esetleg webkamera felett vette volna át az irányítást? 😂😂 Eléggé életszerűtlen a dolog...
2022. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 A kérdező kommentje:
Van függönyünk és redőnyünk is. Ez a másik, hogy senki nem akarja elhinni, hogy létezik olyan eszköz, amivel be lehet látni egy másik családi házba, és nem az ablakon keresztül.
2022. aug. 22. 13:25
 18/134 anonim ***** válasza:
93%
Kezeltesd magad vagy vedd be a dilibogyókat.
2022. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/134 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ha nagyon néz valaki a szemembe, vagy rámköszön ismeretlenül, odamegyek hozzá és megkérdezem, hogy honnan ismerjük egymást, vagy miért köszönt. De reméltem, hogy ezen az oldalon is akad valaki, aki látott egy maszturbálós videót egy kövér, kék szemű, öreg vörös nővel. Lehet, hogy anál. Én sem tudom, hogy mit tettek fel.
2022. aug. 22. 13:33
 20/134 anonim ***** válasza:
94%

#17

Igazad van. Elnézést, hogy kételkedtem. Elfelejtettem, hogy a te szomszédod valószínűleg olyan fejlett eszközökkel rendelkezik, hogy még a falon keresztül is be tud látni a házatokba. És ha már ilyenje van, akkor egy öreg, kövér nőt kukkol, nem pedig egy fiatal dögös csajszit.

2022. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!