Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hová töltött fel a szomszédomb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová töltött fel a szomszédomban lakó két fiatalember rólam szóló maszturbálós videót? Kövér, öreg, kék szemű vörös nő vagyok. Már kérdeztem a környezetemben is, de nem akarják elárulni.

Figyelt kérdés
Valamilyen eszköz segítségével évek óta belátnak a házunkba, és a megfigyelésünket nem is titkolták soha, hangosan kikiabálták a látottakat. Állandóan utcalánynak neveznek (nem ezzel a kifejezéssel). A szomszédok megjegyzései alapján, a hátam mögött összesúgó munkatársaktól, a buszon, és mindenhol furcsán a szemembe néző emberek tekintetéből látom, hogy valamit feltettek rólam. Van, aki ismeretlenül köszönt nekem, többen neveztek utcalánynak. (nem így kifejezve)

#maszturbálós videó- vörös, kövér, öreg, kék szemű nő
2022. aug. 22. 12:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
92%

Skizókkal az a gond, hogy matematikai számolásokat nem tudnak. Nekem volt egy skizó ismerősöm, beköltöztünk egy 100 ezer fős városba, és azt mondta, hogy itt már mindenki tudja, hogy beköltöztünk, és mivel hangosan beszéltünk a buszon, ezért rosszakat fognak gondolni rólunk. Matematikailag lehetetlen, hogy 100 ezer főből mindenki ismerjen mindenkit, és rövid idő alatt arról beszéljenek, hogy 5 új muksó beköltözött.

Itt is lehetetlen, hogy valakiről feltöltsenek egy vidit, majd másnap már mindenki arról beszéljen.

2022. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki rólad beszél, figyelnek, rosszakat mondanak rólad ismeretlenek.. sokszor láttam, hallottam ilyenről, ez sajnos pszichotikus állapot, mindenképpen meglátogatnék egy szakembert. Tudom, hogy ilyenkor a tévképzetek annyira valóságosnak tűnnek, hogy elképzelhetetlennek tűnik, hogy ezek igazából nem történtek meg. De sajnos a tények magukért beszélnek, ha csak egy picit is belegondolsz, egy teljesen életszerűtlen dolgot állítasz, nagyon pici az esély rá, hogy ezek tényleg megtörténtek.

Az én környezetemben történt hasonló pszihózis esetek (ne vedd támadásnak, tényleg csak a tényeket mondom) általában hosszabb gyógyszeres, vagy drogok általi állapot után jöttek létre. Nem mondom, hogy állj le azzal amit szedsz, mert nem vagyok orvos, lehet, hogy rosszabbra fordulna tőle az állapotod. Inkább keress fel egy pszichiáter szakembert, hidd el, hogy az életed meg változik. Sok sikert kívánok!

2023. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 A kérdező kommentje:
És a Föld lapos. És űrhajók és tengeralattjárók sem léteznek. És ha beszélgetek valakivel okostelefonon, hogy mit szeretnék vásárolni, akkor nem jelenik meg mindkettőnk telefonján annak a terméknek a reklámja. És aki mégis ilyeneket állít, az hagyja abba a pszichotikus szerek szedését, és menjen ki az állatkertbe és nézegesse a struccot. Világos.
2023. máj. 23. 16:20
 34/134 anonim ***** válasza:
23%
Jelesd fel, más megoldás nincs.
2023. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező. Vsgy egy kamu, vsgy paranoid skizofrén vagy. Szedd a gyógyszereid ha vannak.
2023. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 A kérdező kommentje:
A kérdésem valódi. Mivel nem tudom, hol van a videó, ami alapján feljelentést tehetnék, azért próbálom újra kiemelni a kérdést, hátha idővel valaki tud érdemben segítséget nyújtani.
2023. júl. 12. 16:34
 37/134 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy idegen helyeken is összesúgnak az emberek, mert pont azt a videót mutogatják egymásnak . Ez egyértelműen paranoiás tünet. Tudod, hány millió szexvideo van fent a neten? Hogy téged azok alapján, még ha meg is nezték, bár én sem nézném végig, hogy spontán fel is ismerjenek, az esélye szinte nulla. Ezért vagy kamu, vagy segítségre szorulsz. Bármelyik is , már ŕajöhettél, hogy itt nem kapsz választ.
2023. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
73%
Azt zudod hogy olyan technika, amiről te beszélsz, h azzal vettek fel, nem létezik? És ha lenne, akkor sem két hülyegyereknek a szomszédból. Simán egy troll vagy, vagy egy őrült.
2023. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 A kérdező kommentje:
Csak sajnos máshol nem tudok választ keresni a kérdésemre. Próbáltam a környezetemben az egyik munkatársamtól, aki nemet mondott a kérdésemre, és békéltető egyesületet javasolt a probléma megoldására. De én ezzel a két emberrel (akik már nem gyerekek) soha életemben nem beszéltem. Férjem csendes, visszahúzódó típus, nem tud mit kezdeni a dologgal, szerinte egyszerűen nem létezik a probléma.
2023. júl. 12. 19:15
 40/134 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem
2023. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!