Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hová töltött fel a szomszédomb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová töltött fel a szomszédomban lakó két fiatalember rólam szóló maszturbálós videót? Kövér, öreg, kék szemű vörös nő vagyok. Már kérdeztem a környezetemben is, de nem akarják elárulni.

Figyelt kérdés
Valamilyen eszköz segítségével évek óta belátnak a házunkba, és a megfigyelésünket nem is titkolták soha, hangosan kikiabálták a látottakat. Állandóan utcalánynak neveznek (nem ezzel a kifejezéssel). A szomszédok megjegyzései alapján, a hátam mögött összesúgó munkatársaktól, a buszon, és mindenhol furcsán a szemembe néző emberek tekintetéből látom, hogy valamit feltettek rólam. Van, aki ismeretlenül köszönt nekem, többen neveztek utcalánynak. (nem így kifejezve)

#maszturbálós videó- vörös, kövér, öreg, kék szemű nő
2022. aug. 22. 12:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan téma, amiről egyszerűen nem lehet beszélni, nem lehet csak úgy megkérdezni valakitől.
2023. júl. 12. 19:25
 42/134 A kérdező kommentje:
És a motiváció, ami miatt a kukkolásból odáig fejlődött a dolog, hogy egy nyilvános felületre fel kellett tenni a rólam készült videót. Ha a munkahelyemről kirúgnak, ellehetetlenülök, anyagilag és minden szempontból kirekesztenek.
2023. júl. 12. 19:37
 43/134 anonim ***** válasza:
89%

Szia.

Sajnos paranoid skizofrén vagy.

Mihamarabb menj orvoshoz, mert ez az elmebetegség akár közveszélyessé is fajulhat.

2023. júl. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/134 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne! Akkor ez lenne a legkisebb problémám.
2023. júl. 13. 08:19
 45/134 anonim ***** válasza:
3%

Es az nem lehet, hogy a furcsa gyanakvo viselkedeseddel gerjeszted azt, hogy teged mar mindenki mericskel a kornyezetedben es rolad suttognak, de pont a paranoiad miatt?


Nekem ugyanis Long Covid fertozesben volt atmenetileg, kb fel evig paranoiam. Aztan elmult, ez a bezartsagtol es a virustol is lehetett. Rajottem, hogy csak bekepzeltem, ill. tulaggodtam es tulgondoltam dolgokat, amik nem is ugy voltak...

2023. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/134 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én barátságos ember vagyok. És nem vagyok paranoiás.
2023. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/134 anonim ***** válasza:
13%
46 A kérdező voltam.
2023. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 anonim ***** válasza:
81%
En tovabbra is azt gondolom, hogy ha megis az van neked, akkor ki kellene probalnod legalabb a gyogyszert (pszichiater felirja), hatha attol megvaltozik a helyzet. Ha nem, akkor lehet, hogy tenyleg van valami. Viszont elegge eletszerutlen, hogy ez igaz legyen. Emelletr az is teny, hogy a paranoid korkepek olyan allapotok, amikrol nincs belatasa annak, aki ebben az allapotban szenved. Azaz, ha en most ebben az allapotbab szenvednek, akkor nem tudnam, hogy ebben vagyok, hanem en is azt gondolnam, hogy egy osszeeskuves reszese vagyok.
2023. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/134 A kérdező kommentje:

Mielőtt a videót feltették, csak ilyen egyszerű, "mezítlábas" módszerekkel igyekeztek megalázni a szomszéd férfiak.

Amikor valaki jött hozzájuk, pl. felszámolták a vállalkozásukat és az udvaron levő autókat elvitték, jött egy nő, akinek azonnal elkezdték mondani, hogy szokták nézni a maszturbálásaimat. Ezzel akartak megalázni és az állandó kontrollt bizonyítani. Ez tudtommal a nárcisztikus személyekre jellemző.

Vagy, amikor kerítést építettek, az építőmunkásoknak valóságos humornapot tartott az egyik férfi, odajött az én ablakom alá és részletesen elmondta, hogy az ablak mellett van egy ágy, és én abban állandóan "azt" csinálom, biztos most is "azt" csinálom, pedig ötvenvalahány éves vagyok és nem tudja megérteni, hogy miért kell ennyi idősen ilyen gyakran csinálnom, mert ha még harmincéves lennék, akkor még megértené. És az építőmunkások egész nap hahotáztak az előadásától, ami az én maszturbálásaimról szólt. Ezt az egész Szabadka utca hallotta. Sőt másnap a mellettünk levő ikerházak lakói is hangosan nevettek, amíg az előző napi eseményeket mesélték egymásnak. De amikor a férjemmel összeveszett az egyik férfi, mert a háza elé parkolt, az is elég hangos volt, és nem csak az én képzeletemben zajlott le. Kis túlzással több száz ember hallhatta, még a szomszéd utcákban is. Azt kiabálta, hogy vegye le a férjem a pólóját és azzal törölje fel az olajfoltot. Kb egy órán keresztül folyt a kiabálás, szintén nem csak az én képzeletemben.

2023. júl. 13. 23:25
 50/134 anonim ***** válasza:
63%

Ez baromira ijesztoen hangzik, ha tenyleg megtortent.

Kerdeseim:

- Akkor ezekrol a tortentekrol a ferjed es masok ia meg tudnak erositeni, hogy tenyleg megtortentek?

- Te miert nem csinalsz roluk ilyenkor felvetelt, hogy bizonyitekod legyen a zaklatasrol? Mert ez akkor zaklatas, ha igaz.

2023. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!