Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hová töltött fel a szomszédomb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová töltött fel a szomszédomban lakó két fiatalember rólam szóló maszturbálós videót? Kövér, öreg, kék szemű vörös nő vagyok. Már kérdeztem a környezetemben is, de nem akarják elárulni.

Figyelt kérdés
Valamilyen eszköz segítségével évek óta belátnak a házunkba, és a megfigyelésünket nem is titkolták soha, hangosan kikiabálták a látottakat. Állandóan utcalánynak neveznek (nem ezzel a kifejezéssel). A szomszédok megjegyzései alapján, a hátam mögött összesúgó munkatársaktól, a buszon, és mindenhol furcsán a szemembe néző emberek tekintetéből látom, hogy valamit feltettek rólam. Van, aki ismeretlenül köszönt nekem, többen neveztek utcalánynak. (nem így kifejezve)

#maszturbálós videó- vörös, kövér, öreg, kék szemű nő
2022. aug. 22. 12:16
 101/134 anonim ***** válasza:
76%
Aha, és meghallgattad már a kattogást vagy ez szerinted nem a segítség kategória?
2023. aug. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/134 anonim ***** válasza:
15%
Te nem a nagymamáddal laksz együtt?
2023. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/134 anonim ***** válasza:
18%
Fú ez de nyomorult volt...
2023. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/134 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/134 A kérdező kommentje:
55
jan. 6. 20:08
 106/134 anonim ***** válasza:
Na miujsag azota,megnyugodttal?
jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/134 anonim ***** válasza:
Elég durva tévképzeteid vannak. Keresd fel a helyi pszichiátriai szakellátást, ez gyógyszeresen kezelhető. Komolyan mondom. Ha ez így megy tovább, mentővel fognak bevinni a zárt osztályra.
jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/134 anonim ***** válasza:
0%
Igazából én azt nem értem ,hogy hogyan tudnak belátni a házátokba, illetve maga a szobába és megnézni egy intim együttlétet. Gondolom nem az FBI vagy CIA a szomszédod. Itt valami sántít. Igazából lehetséges,hogy a szobában van valahol egy rejtett kamera de ahhoz nekik segítség kellett elhelyezni. Utána pedig segítség kell nekik a felvételt megtekinteni kihozni a házból. Szerintem itt van valami amiben a párod segít nekik. Vagy pedig a titkon készült felvételeket át küldi nekik. Gondolom akár az is lehet az együttlétet a telefonnal eldugva felveszi.
febr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/134 anonim ***** válasza:
100%
108as niért adod a lovat egy zavart személy alá? Mennyire reális és életszerú az, amit leírtál?
febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/134 anonim ***** válasza:
0%
#109 miért ne lenne az ,ezeket a felvételeket ha igaz akkor csak bentről juthatnak ki. Olyan nincs hogy a szomszédom átlát a falon és még telibe fel is veszi amit éppen otthon csinálok. Ezt te sem hiszed el. Még be törnek aztán be kamerázzák a lakást? Hagyjuk már . Itt valami van a háttérben.
febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!