Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hová töltött fel a szomszédomb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová töltött fel a szomszédomban lakó két fiatalember rólam szóló maszturbálós videót? Kövér, öreg, kék szemű vörös nő vagyok. Már kérdeztem a környezetemben is, de nem akarják elárulni.

Figyelt kérdés
Valamilyen eszköz segítségével évek óta belátnak a házunkba, és a megfigyelésünket nem is titkolták soha, hangosan kikiabálták a látottakat. Állandóan utcalánynak neveznek (nem ezzel a kifejezéssel). A szomszédok megjegyzései alapján, a hátam mögött összesúgó munkatársaktól, a buszon, és mindenhol furcsán a szemembe néző emberek tekintetéből látom, hogy valamit feltettek rólam. Van, aki ismeretlenül köszönt nekem, többen neveztek utcalánynak. (nem így kifejezve)

#maszturbálós videó- vörös, kövér, öreg, kék szemű nő
2022. aug. 22. 12:16
 111/134 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek felvetelek. Egy agyrém az egész
febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/134 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmedbe ajánlom pl a 9es választ más profilról a kérdező nevében. Ott megkapod a választ mindenre.
febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/134 A kérdező kommentje:
Megnyugvásom csak akkor lenne, ha tudnám hol látható a videó, és ez alapján tudnék feljelentést tenni a rendőrségen.
febr. 14. 09:56
 114/134 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve húzódik már ez. Szerintem engedd el.
márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/134 anonim ***** válasza:
100%

Na vegyük sorban.

2 olyan technologia van amivel átleht látnina falon.

1:röntgen.

2:thermo kép.

De egyikkel sem lehet olyan videót kesziteni amin te felismerhetően maszturbálsz.

A másik ehez ipari gépek kellenek amit otthon üzemeltetni minimum leetetlen. A mind 2 szerkezet oriási teljesitmenyű a röntgenhez még rendőrségi engedély is kell.


Maradt 2 masik lehetőség.

1:rejtett kamera.

Az könnyen lebuktatható. Nézd át a szobát mindenhol és ha talalsz valamit amiröl nem tudod,hogymi azt vidd el a rendőrségre. Higy azzal a cuccal kémkedtek utánad.

2:kém program van a telefonodon vagy ha van pc és web cam akkor azon.

Erre a megoldás. Telefont tedd a fiókba a pc-t takardle.


Feltöltés. Az elég valószinütlen hogy rajtad kívül mindenki látta,épp nézi a masztizós videodat és ezért lek.urváznak.

A társadalmunk túljutott azon,hogy egy öreg maszmurbaló nő közrőhely tárgya legyen.

És rajtad kívül mindenki látta a videót, már ha létezi. És egyböl fel is ismer.


Igen ha ismeretlenül rád köszönnek kérdezdmeg hogy honnan ismeritek egymást?

Jogod van tudni.

márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/134 anonim ***** válasza:
76%
Ne adjatok neki tippeket hogy hogyan figyelje meg azt a csajt akivel csak platói kapcsolata lehet...
márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/134 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi sem tortent meg ezekbol,elkellene menni a pszichiatriara ,ezek komoly tevkepzetek
ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/134 anonim ***** válasza:
32%
Bárcsak igazad lenne, de túl sok minden utal arra, hogy nem így van.
máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/134 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy nem is ő van rajta. Barátnőm feljelentette a szomszédját, mert az elterjesztett egy képet, hogy ő van rajta pucéron. (Tényleg kicsit hasonlított rá, de nem ő volt, nyilván.)
máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/134 A kérdező kommentje:
De akkor miért bámulnak sokan az arcomba döbbenten, mintha ismerőst látnának, vagy neveznek szegénynek, szerencsétlennek, vagy ku..nak a hátam mögött?
máj. 12. 22:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!