Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy olyan sokan elítélik a "gyerekszexet"?

Figyelt kérdés

Sokszor van fent ez a téma mostanság. Engem nagyon felháborít. Én is elítélem azokat, akik ilyen 10-14 éves korukban kezdik, de az ilyen 15-17 azért mégis más. Mért kell bedumálni az ilyeneknek? A fiatalabbak nem élvezhetik az életet? 15 évesen még menjenek barbizni meg kisautózni?!

Hát kéremszépen.. UNDORÍTÓ.


2008. nov. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
50%

"Nem azért baxogatom őket, mert nem értenek velem egyet.. Egy az, hogy zavar a primitív felfogásuk, kettő meg az, hogy nem tudják ezt normálisan kifejezni.. bár igaz. Használjuk ki az anonimitást, igaze? (;

Nem akartam belédkötni.. mert ilyen szépen kérted. De látom, hogy te is egy ilyen előítéletes kötsög vagy, mint az összes többi. Életkor?? A mai világban egy 10 éves értelmesebb egy 30asnál :/ Szóval no comment.."


Ez mindent elmond Rólad. Az utolsó mondatodat írd ki egy kitűzőre, vagy hangoztasd máshol is. Ez egy igazi aranyköpés. Sok ostobaságot olvastam már itt, de Te rekordot döntöttél.

Szeretnél Te olyan okos lenni, mint az általad lenézett három x-esek...

2010. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!