Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy olyan sokan elítélik a "gyerekszexet"?

Figyelt kérdés

Sokszor van fent ez a téma mostanság. Engem nagyon felháborít. Én is elítélem azokat, akik ilyen 10-14 éves korukban kezdik, de az ilyen 15-17 azért mégis más. Mért kell bedumálni az ilyeneknek? A fiatalabbak nem élvezhetik az életet? 15 évesen még menjenek barbizni meg kisautózni?!

Hát kéremszépen.. UNDORÍTÓ.


2008. nov. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Kivétel erősíti a szabályt c(:
2008. nov. 24. 18:17
 32/51 anonim ***** válasza:
35%
igen,remélem így is maradunk:)
2008. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Attól még hogy te ilyen konzervatív jókislány vagy, nem kell mindenkinek annak lennie.

Hány éves is vagy amúgy? Mert itt izélsz, hogy 2 éve, azt közbe azt nem is írtad, hogy mennyi vagy.. Vagy igen. De nekem nem nagyon tűnt fel..

2008. nov. 24. 20:31
 34/51 anonim ***** válasza:
54%

én azt vallom, hogy 16 évesen már oké ha azzal lefekszik, akivel régóta együtt van, és szeretik egymást, teljesen normális, de 10-15 évesen nem azt mondom h barbizzanak, meg kiautózzanak, de sztem felelőségtelen az, hogy szexeljenek.

főleg, az ha még filmet is forgatnak róla, és ezt 16 évesen sem tartom normálisnak...és azt sem hogy valaki 18 évesen kamerák elött vesztik el a szűzességüket, gusztustalan

2008. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
54%
hat a ma mar sehol igazad volt a tegnap az regen volt:))na latom mi egy velemenyen vagyunk:)
2008. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
6%
És ÉN is! Csak 2 férfivel feküdtem le, az egyik 1,5 éves kapcsolat volt a másik pedig még mindig tart (4 éve)! És nem azért, mert másnak nem kellenék:P
2008. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
51%
attól vagyok konzervatív h egy pasival akarok csak lefeküdni?18amúgy!
2008. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
64%
Kedves kérdező!sztem azért ítélik el a gyerekszexet mert ez a korosztály nem naon érett még erre dologra.gondolom most úgy mint az előttem válaszolókhoz belém is belém fogsz kötni de azé ne haragudj az hogy felteszel egy kérdést próbálnak választ adni neked és te csak úgy mást leosztasz!sztem elsőnek nőjj fel és ne lógj annyit a suliból mert láccik h semmi tisztelet és jólneveltség nincs benned!
2008. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 11-25 15:55

nem a kvákról szól a kérdés..


A válasz megírásának időpontja: ma 14:55

mielőtt bármit is idenyögsz olvasd el az eddigi dolgokat. nem én kötöttem beléjük. olyat nevettem az írásodon. ne lógjak a suliból? ismersz te engem? életembe nem lógtam. mindig is jól tanultam. szóval a neved kuss :)

2008. nov. 30. 17:07
 40/51 anonim ***** válasza:
22%
urr isten ....szerintem mar azok gyerekesek akik lealnak veszekedni meg foleg azok akik smemit nem tudnak a valasz irojarol de ieneket irnak hogy log a sulibol meg miegymas....en erre csak azt tudom mondani hogy mindneki magabol indul ki
2008. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!