Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy olyan sokan elítélik a "gyerekszexet"?

Figyelt kérdés

Sokszor van fent ez a téma mostanság. Engem nagyon felháborít. Én is elítélem azokat, akik ilyen 10-14 éves korukban kezdik, de az ilyen 15-17 azért mégis más. Mért kell bedumálni az ilyeneknek? A fiatalabbak nem élvezhetik az életet? 15 évesen még menjenek barbizni meg kisautózni?!

Hát kéremszépen.. UNDORÍTÓ.


2008. nov. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
29%
Szerinted mert rajtad röhög a fél iskola, rajtam is fog?:) 10.es vagyok és általába tisztelnek az emberek és a barátnőm 12.es oszt. társai:))) Na de hagyjuk mert te engem kamugépnek nevezel, úgy hogy nem is ismersz:D hát figyelj, nem rajtam röhög a fél iskola..:) Meg mostmár a gyakorikerdesek.hu látogatói:) Szerintem hagyd abba az írkálást engem úgy se érdekel, aki engem hazugnak nevez így hogy azt se tudja ki vagyok...A tbbiek meg gondolom jót nevetnek azon, hogy hogy tudod magad idegesíteni az irigység miatt :)
2008. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom ezen most miért kell összeveszni?! mindenki azt csinál amit akar, amíg engem nem károsítanak vele, addig hagy csinálják, csak magukban okoznak kárt, az meg másokat miért feszélyez? Amúgy meg annyira nagy dolognak gondolják ezt a szex dolgot... nem olyan nagy ügy ez, hogy irígykedni kelljen arra, hogy ki veszíti el hamarabb a szüzességét. Mindenki akkor teszi amikor éppen akarja, hiszen nem sok IQ szám kell hozzá...
2008. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
96%

Kicsit 'vak vezet világtalant' fílingem van ezzel a kérdéssel és bizonyos válaszokkal kapcsolatban.

Egyébként, ha valaki 15 évesen hót hülye a szexhez, az azt nem fogja sem megérteni,észrevenni és felfogni, mivel éretlen, csak hosszú évek után jön rá, hogy az nem szex volt, hanem bohóckodás. Kedves kérdező, mielőtt erős izgalmi állapotban menetet harapnál a torkomba: kinek nem inge..Ugyanis lehet, hogy ti normálisak vagytok, de a korosztályotok 80%-a annyira ijesztően félelmetesen sötét buta állat, hogy azonnali altató jellegű tarkólövéssel kellene jutalmazni, tényleg szégyen.

2008. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Nah látod ez már normális hozzáállás.

Nem fogok a torkodnak ugrani nyugi (bármennyire is szeretném :P)

Szal igen a többség. De akkor meg ne általánosítson senki.

A többieknek nem válaszolnék..

2008. nov. 22. 21:52
 25/51 anonim ***** válasza:
34%
hat en az olyanokal akik azt mondjak h 15 16 ves korban meg barbizunk meg kisouto meg hasonlo hat komolyan normalisak:))nem tudom a mai vilagot ha nezzuk a 13 se koria mar mondjuk szerintem a zmeg korai de most ha azokat nezzuk akik jaj az elso ferjemel fekudtem le xd fa**csak urr isten minek kell enyi marhasagot irni 25 30 evel ezelot divatban volt az h nah csak a ferjemel fekszem le a naszeszakan mi marhasag es akkro honan tudod hogy mien is az az igazan jo sex ha csak 1 el probaltad apszolut halvany lila gozod sem lehet nah szoval mar meg se haragudjatok de nem ertek veletek egyet...egyaltalan egy 14 15 eves nem gyerek mar neha tobb esze van mint egy 15 30 evesnek es jobban tud gondolkozni
2008. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
59%
hát sztem annak a nőnek meg több becsülete van,aki életében max 1-2pasival fekszik le és a férje is meg fogja bescülni jobban,mert ő tanítja meg a dolgokra,és különben meg tök jó érzés h előtted nem volt senki mással...
2008. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
46%
Előttem válaszoló: TELJESEN IGAZAD VAN!!!!!
2008. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
55%
en nem azt mondtam hogy most fekudj le egy csomoval de azert tud hogy milyen az az igazi sex es ne csak egyel probald ki hanem legalab 2 vel nem tudom nekem ez a velemenyem lehet nektek nem!Persze ez termeszetes nem gndolkozhatunk egyforman:)
2008. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:41


Hol találsz ma még ilyet?

2008. nov. 24. 16:15
 30/51 anonim ***** válasza:
65%
mondjak?ÉN!2éve vesztettem el a szüzességem a párommal,aki szintén velem vesztette el!azóta is együtt vagyunk és az eljegyzésről is szó esett már!és büszke vagyok magamra ha egész életemben csak vele fogok lefeküdni!
2008. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!