Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy olyan sokan elítélik a "gyerekszexet"?

Figyelt kérdés

Sokszor van fent ez a téma mostanság. Engem nagyon felháborít. Én is elítélem azokat, akik ilyen 10-14 éves korukban kezdik, de az ilyen 15-17 azért mégis más. Mért kell bedumálni az ilyeneknek? A fiatalabbak nem élvezhetik az életet? 15 évesen még menjenek barbizni meg kisautózni?!

Hát kéremszépen.. UNDORÍTÓ.


2008. nov. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
33%
:):) 15 éves kisfiúcskával:) ajjj istenem de szégyen vagy :):D hagyjuk egymást ne oszt az észt itt és alkoss véleményt rólam akiről ha tudnád ki vagyok..:) nah szia..
2008. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
27%
Jah de amúgy írjál még ilyeneket rontsad az átlagod, mert tudom hogy az ilyen "felnőtt érett nőknek":D mint te, ez is számít:) Sajnos mindenki leszavaz..:D
2008. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
26%
én szégyelljem magam?sztem úgy kamuzol ahogy vagy 15éves fiú..nekem semmi rossz véleményem nincs azokról,akik érettnek érzik magukat a szexhez 15évesen...nem is erről beszélek...csak te 15éves "férfi" nekirontottál egy előző válaszolónak és ezért nem hiszem el h 18éves nő veled jár és komolyan is vesz téged...az átlag meg nem érdekel,mert nem az a legnagyobb gondom h juj,istenem hány százalékban adok hasznos válaszokat...nem kell leugatni az előtted írókat 15évesen h irigyek rád és menőzni a 18éves bnőddel,aki sztem nincs is,mert akkor nem ilyen lennél...
2008. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
24%
irigység....XD szted én irigy vagyok,és nekem fiatalabb pasi kéne?egyszer jártam egy alattunk lévő évfolyamos sráccal,mki rajtam röhögött...na szal ennyit erről...és arról nem is beszélve h aki érett 15évesen egy 18éves nőhöz,az nem így beszél,ahogy te 15évesen...
2008. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
33%
Hmmmm...Neked tényleg ennyi eszed van, vagy csak játszod magad? Mi az hogy én menőzök a 18 éves barátnőmre? Ez a témához kapcsolódik és azért írtam le. Amúgy meg nincs kedvem veszekedni egy olyannal, aki 2 mondatból elítéli az embereket..Ne itt verd magad, nemhiszem hogy sokan kíváncsiak rád, köztük én sem:)
2008. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
18%
az engem nem zavar h kire vagy kíváncsi...oltod itt az embereket kis kamugép...
2008. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
25%
Ja és azt se jól értetted hogy irigységet mire írtam: Nem arra h fiatalabb vagyok, hanem arra h irigyek vagytok hogy nektek 25 évesen jön össze. Na de hagyjuk nem fogok neked körülírni mindent hogy megértsd;) :)
2008. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
19%
az irigységet a kérdező írta,azt neki írtam....te értetted rosszul...
2008. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Hát.. őszintén szólva szerintem nem azért röhögtek rajtad, mert fiatalabb pasid volt :))

Nekem is fiatalabb pasim van. Igaz, hogy csak fél évvel, ami szinte alig számít.. Mégse röhög rajtam a fél iskola.

Szerintem ne alapozz mindent a szánalmas kis tapasztalataidra, mert csak beégsz velük :))

2008. nov. 22. 17:42
 20/51 anonim ***** válasza:
17%
egy érett,végzős csajnak mekkora égő h kis gólya pasija van..nem szánalmas tapasztalat,hanem sajnos mostanában ilyenek az emberek...anyumnak is fiatalabb a barátja 10évvel...de ez nem gáz,viszont suliba igen..gondold már el,10.es vagy,kérdezik h hova jár suliba a barátod és akkor közlöd h az xy általánosba....na ez a gáz...
2008. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!