Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy olyan sokan elítélik a "gyerekszexet"?

Figyelt kérdés

Sokszor van fent ez a téma mostanság. Engem nagyon felháborít. Én is elítélem azokat, akik ilyen 10-14 éves korukban kezdik, de az ilyen 15-17 azért mégis más. Mért kell bedumálni az ilyeneknek? A fiatalabbak nem élvezhetik az életet? 15 évesen még menjenek barbizni meg kisautózni?!

Hát kéremszépen.. UNDORÍTÓ.


2008. nov. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
80%

Nah azért végletekbe ne menjünk.Senkisem azt mondja,hogy menjünk kisautózni meg barbizni,de tényleg elég durva lenne,ha 14 évesen már átlagos lenne,és mindenki szexelne.Lehet szex nélkül is élvezni az életet.Bár én már nem vagyok szűz,mégis komoly párkapcsolatom van már több,mint fél éve,és ő az első barátom.Azért ítéli el ezt mindenki,mert nagyon sokan azért szexelnek,mert nekik nem számítanak az érzelmek,és bulikban vesztik el a szüzességüket stb. Az persze teljesen más,hogyha valaki már érett,van felelősségtudata,és szerelemből,megfontoltan teszi meg az elsőt,és nem össze-vissza mindenkivel.Szóval ne menjünk végletekbe,annyira nem kell ám sajnálni a "gyerekeket".


16 éves lány

2008. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
42%
Szia! A 15-17 éves fiúk-lányok, akárhogy is nézzük még gyereknek számítanak. Nem csak felelősségvállalás de testi fejlettséget nézve is. A nőknél például pont ebben az időben fejeződik be a méh, petefészek stb. fejlődése. A biológiai folyamatot nem lehet felgyorsítani, különben az ilyen esetek betegségek kialakulásához is vezethetnek. Nem beszélve a lelki dolgokról, amiket a felkészületlenség, tapasztalatlanság és csalódás válthatnak ki! Nem értem miért kell ezt a dolgot annyira siettetni!?
2008. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
72%
Maximálisan egyetértek az előttem szólóval. 15 évesen nem kéne még olyan hirtelen egymásnak esni. A 10- 14 éves dolgot most hallom először, és el vagyok képedve.. Változik a világ.. De azért mindennek megvan a maga ideje!!
2008. nov. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésedben benne van a válasz! A gyereknek még nem a szex-szel kell foglalkoznia! A gyerek még csak tanulja, hogy mi az az élet, majd később ha rájött majd élvezheti! De nálatok csak arról szól, hogy minél fiatalabban, minden felkészültség nélkül (mert a védekezésre már nincs eszetek!!!) bárkivel, bárhol szexelhessetek! Nem számít az, hogy ki az illető, érzel-e vmit iránta, csak menjen a dolog, aztán kész! Te vagy az undorító, és a kortársaid, akik sajnos egyre többen így fogják fel a dolgot!
2008. nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
29%
Én 15 vagyok(fiú). 14 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel aki 18 éves, és fél év után feküdtünk le egymással, akár hiszitek akár nem, fel voltam készülve, biológiailag is.. Azóta rendszeresen élünk nemi életet és nagyon élvezi ha velem van..úgyhogy inkább ne általánosítsatok. A 2vel előttem szóló amelyik nagybetüvel ír te mégis mit képzelsz magadról? Milyen pofonokat akarsz te itt kiosztani te szerencsétlen? Ne itt pofázz élőbe meglátnám hogy állna a szád te majom. Fúú legalább találkoznánk oszt lerugdosnálak te k*csög. Nem értem miért kell lenézni a 15 éveseket. De van egy tippem: azért csináljátok mert ti még 25 évesen szüzek voltak..Irigységből.. Vegyetek már vissza nem vagytok ti istenek csak egy irigy szarok..
2008. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
35%

OFF:az utolsó 15éves fiúnak... hagyjad már..irigyek rád?milyen bnőd lehet,h 18évesen 15évessel jár?még fordítva el is lehet hinni...végzősen nem járnék egy elsős-másodikossal....szóval hagyjuk sztem,rád senki nem irigy,akkor sem ha igazat mondasz,amit kétlek.

ON:én 18éves lány vagyok,20éves a barátom,elsők voltunk egymásnak,már 2éve együtt vagyunk,és pár nappal a 16.szülinapom előtt vesztettem el vele...

2008. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
24%
Mi van a bnömmel? Meglehet nézni a barátnőmet, meg téged is megnéznélek....:)hülyegyerek...
2008. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
26%
melyik 18éves nő járna kis 15éves fiúcskával?gondolkozz már...az már egy érett nő,és nem hiszem el h neki nem ciki h egy kisfiúval jár...
2008. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
28%
szóval egy érett,normális 18éves lány sztem nem járna egy ilyen szövegű mitugrásszal mint te..kisfiú vagy még,ha ilyen fogyi kirohanásaid vannak,amit itt levágtál...
2008. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Azt hittem egyértelmű, hogy csak képletesen mondom azokat. Ezek szerint nem.

Te pedig akárhányadik válaszoló most jól bemutatkoztál. Te dumálsz a kirohanásokról? Na ne röhögtess már. Tiszta szégyen vagy. Menj máshova osztani az észt. Amúgy meg nem értem mit pattogsz, amikor te is ugyanúgy 15 évesen vesztetted el.

Ülj le egyes.. capszlokk off

Én pedig maximálisan azzal a bizonyos 15 éves fiúval értek egyet. Ha szeretik egymást mért ne? Valami hihetetlen, hogy valaki olyan régimódi, hogy azt tartja természetesnek, hogy a fiú az idősebb. Nem tök mindegy, ha szeretik egymást?


Ha az irigység fájna.. (;

2008. nov. 22. 13:41
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!