Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy olyan sokan elítélik a "gyerekszexet"?

Figyelt kérdés

Sokszor van fent ez a téma mostanság. Engem nagyon felháborít. Én is elítélem azokat, akik ilyen 10-14 éves korukban kezdik, de az ilyen 15-17 azért mégis más. Mért kell bedumálni az ilyeneknek? A fiatalabbak nem élvezhetik az életet? 15 évesen még menjenek barbizni meg kisautózni?!

Hát kéremszépen.. UNDORÍTÓ.


2008. nov. 21. 19:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
39%
ha valaki 16 évesen egy sötét paraszt 18 éves korára sem lesz értelmesebb..szeirntem oylan 16 éves kor fölött már nem az az egy két év számit amivel idősbeb az ember,inkább az hogy kivel és hogyan szexel:)
2008. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
32%
az általad elnevezett kuss vagyok!most azt hogy te itt írogatod hogy ki mikor válaszolt...pfff most komolyan te azért kérdeztél hogy mindekit ien lejárt lemez beszólásokkal pesztrálj..neharagudj sztem menj vissza elsőbe vagy oviba ahol ezt meg lehet csinálni...veled egykorú vagyok deh nekem nincs ien idióta felfogásom!szwal ha nem bírsz másokat elviselni magad körül akk minek teszel fel kérdést!? sztem ezt igazából te se tudod...
2008. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

és te meg mi a faxnak jössz ide? (: senki se hívott, és jobb is lenne, ha nem rontanád a levegőt.

azt meg hogy a kérdést mért írtam ki, had tudjam én jobban. viszont segítek, hogy nem azért, hogy te ide mocskolódjál. menj máshova, mer égő vagy :)


viszont jó lenne, ha a kérdésre érkeznének válaszok és nem ilyen oltogatós kispcsák járnának ide ^^

2008. dec. 19. 17:28
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ha már feltetted a kérdést,ne alázd le azokat, akik nem veled értenek egyett! Emberek vagyunk és mindenkinek más a véleménye. Ezt megkellene tanulnod elfogadnod,ha már ilyen oldalra felírod a kérdésedet.

Sajnos ebből látszik igazán az életkorod,és az életfelfogásod.Én nem fogok ide véleményt írni,mert úgy is belémkötnél...habár lehet,hogy így is belém fogsz..

2009. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Nem azért baxogatom őket, mert nem értenek velem egyet.. Egy az, hogy zavar a primitív felfogásuk, kettő meg az, hogy nem tudják ezt normálisan kifejezni.. bár igaz. Használjuk ki az anonimitást, igaze? (;

Nem akartam belédkötni.. mert ilyen szépen kérted. De látom, hogy te is egy ilyen előítéletes kötsög vagy, mint az összes többi. Életkor?? A mai világban egy 10 éves értelmesebb egy 30asnál :/ Szóval no comment..

2009. jan. 11. 22:56
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:52


SZia! Látod erről beszéltem! Én nem ítéltelek el,és szerintem nem is bántottalak meg! Abban valóban igazad van,hogy vannak 30 évesek között is értetlenek sőt a 40 és az 50évesek között is! De Te beszélsz arról,hogy ne legyenek előítéletei az embereknek a gyerekszexről,és ,hogy ne ítéljenek el téged mert nem ismernek!? Akkor kérdezem Én: Te miért ítélsz el engem, és miért köcsögözöl le amikor nem is ismersz? Látod az ilyen "csitri viselkedés" miatt ítélik el a "gyerekszexet,mert a korodbeliek nagy része sajnos ilyen! Aki nem képes még kultúráltan beszélni ,véleményt írni,érvelni, az hogy lenne már érett akár egy párkapcsolatra,akár a szexuális életre?

És szintén nem megbántásból írtam hanem ez csak a véleményem! És Most szépen kérlek ha nem tudsz értelmesen válaszolni,akkor inkább ne is írj rá semmit! Köszönöm.:Egy 22 éves

2009. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Én normálisan válaszoltam előzőleg is. A kötsögöt csak azért írtam bele, hogy tudj miért oltogatni, és többet írj (:

(Ezt a 2 mondatot meg se lásd. Nem írtam..)

Amúgy de.. megbántottál. A legjobban azt a dolgot utálom, amikor valaki a korom miatt néz le. Mert kötsögség. És semmi értelme.. Te is írtad (:

Akkor válaszolok Én: nem ítéltelek el, nem néztelek le, és satöbbi. Ez mindössze a legelső benyomás. És tudod ez rányomja a bélyegét a továbbiakra. Ettől függetlenül eddig téged bírlak a legjobban a válaszolok közül (:

A burkolt lecsitrizést pedig köszönöm. Ezek után viszont ne legyél felháborodva, ha lekötsögözlek..

Mellesleg meg nem ezen múlik, hogy valaki érett-e az ilyen dolgokra, vagy sem. Ez sokkal összetettebb. De ezt persze tudod te is..

Szomorú, hogy már 22 évesen elfelejtetted, hogy milyen volt gyereknek lenni.. :/

2009. jan. 13. 00:01
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

Látod megint Te érted félre! Nem azt írtam hogy Te vagy csitri hanem,hogy a felfogásod éretlen (még)! Aki felelősségteljesen tud gondolkodni és normális az életfelfogása,nem beszél így mint Te.(nem azt mondom hogy te nem lennél érett,és nem lenne normális az életfelfogásod csak még csiszolni kellene a modorodon)

Mindenki szokott káromkodni(Én is)mert Én azt vallom,hogy mondjuk ki amit gondolunk, minthogy álszenteskedjünk vagy kétszinüsködjünk.....de ne ócsárolj...pláne ismeretlenül (első benyomás ,ami majdnem ugyan az mint elítélni valakit).És kérlek hagyd ki a "kötsög" és egyéb illetlen jelzőket!

2009. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

Ja....elfelejtettem.

17 éves az egyik nagyon jó barátom,és tökéletesen megvagyunk! Soha nem néztem le azért mert ő 17 éves! Ugyanúgy el tudok beszélgetni vele mint egy 22 évessel vagy egy 30 évessel! igaz hogy zeneileg nem nagyon értünk egyett :) de....nem lehet mindenki egyforma.

És nem -nem felejtettem el milyen volt gyereknek lenni,csakhogy akikkel együtt voltam gyerek nem a szex volt a fő téma...ennyit fordúlt a világ.. De ezek szerint a hiba az én készülékemben van...

2009. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
100%
nah szóval most akkor a szitut felvázolva én azt vettem ki az utóbi pár üzidből hogy te azért osztasz másokat hogy minél többen írjanak.na látod és innentől kezdődik az hogy elítélik a gyerekszexet!sok gyerek azt gondolja hogy na én most készen állok...és a felelőtlenségből meg az van h már ilyen korban jön a baba!itt nem arról van szó hogy menjenek babázni meg kisautózni komolyan most ezt úgy mondtad mintha nem lenne más elfoglaltság ilyen korban!menjenek discoba,lógj a haverokkal stb. remélem tudtam segíteni
2009. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!