Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig képes várni a szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig képes várni a szexre egy pasi ( főleg a 35 év feletti férfiakra gondolok) + gáz ha én szólok neki, hogy én 1-2 hét múlva már szeretném? 2-2,5 hónap az sok várakozás szempontjából?

Figyelt kérdés
Megismerkedte valakivel,de az elején csak haverkodtunk majd megbeszéltük, hogy nem szeretnénk komoly kapcsolatot csak úgy találkozgatunk majd lesz valahogy. Az elején semmit nem engedtem majd minden randin egyre több történt.Rájöttem,hogy kezdem megszeretni+ nem szeretnék érzelem nélküli szex-et. Ő mindig azt érezteti velem ,hogy nem komoly de egyre többet szeretne velem lenni.(Nála aludtam de nem történt semmi. Idáig heti 1-szer találkoztunk, most 3-4 szer.) Az utóbbi 3 randin már majdnem megtörtént de én nem voltam még biztos a dolgomban.Amugy mások már az 1. 2. radin lefekszenek vele. Még kibír 1-2 hetet ? Lehet , hogy kezd megszeretni vagy csak szex-et akar?
2008. nov. 18. 11:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem tudom mit csináljak, az a baj ,hogy teljesen beleszerettem. Igy már nehéz ellenálni amikor elhív valahova (pláne nála aludni vagy ilyesmi.)Én is attól félek ha lefekszem vele( amugy én már nagyon szeretném) akkor vége lesz mert nem vagyok biztos az érzéseiben. Gyereke nincs viszont a munkája miatt elég elfoglalt. Néha mondja hogy szeret+ szeret velem lenni,de ezt én kevésnek érzem.( nem mutatja ki az érzelmeit és nem beszél komolyan velem. Azt hiszem megpróbálok beszélni vele pénteken...
2008. nov. 19. 08:35
 22/22 Srapnel ***** válasza:
Szerintem itt nem az a kérdés, hogy lefeküdj-e vele, vagy sem. Tökmindegy. Már ha nem vagy már szűz. Ha kívánod, feküdj. Vagy ne. Itt a (reméljük csak a közel-) jövőd a tét, az, hogy lelkileg ütöd meg magad. Az általad írottakból nem úgy tűnik nekem, hogy ez egy kölcsönös kapcsolat. Legyen eszed és a saját korosztályoddal építs kapcsolatot. Rövid távon most nem lesz jó. De hosszú távon jobban meg fogja érni. Csak gondolkozz.
2008. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!