Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig képes várni a szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig képes várni a szexre egy pasi ( főleg a 35 év feletti férfiakra gondolok) + gáz ha én szólok neki, hogy én 1-2 hét múlva már szeretném? 2-2,5 hónap az sok várakozás szempontjából?

Figyelt kérdés
Megismerkedte valakivel,de az elején csak haverkodtunk majd megbeszéltük, hogy nem szeretnénk komoly kapcsolatot csak úgy találkozgatunk majd lesz valahogy. Az elején semmit nem engedtem majd minden randin egyre több történt.Rájöttem,hogy kezdem megszeretni+ nem szeretnék érzelem nélküli szex-et. Ő mindig azt érezteti velem ,hogy nem komoly de egyre többet szeretne velem lenni.(Nála aludtam de nem történt semmi. Idáig heti 1-szer találkoztunk, most 3-4 szer.) Az utóbbi 3 randin már majdnem megtörtént de én nem voltam még biztos a dolgomban.Amugy mások már az 1. 2. radin lefekszenek vele. Még kibír 1-2 hetet ? Lehet , hogy kezd megszeretni vagy csak szex-et akar?
2008. nov. 18. 11:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

35 év felett már nem kell annyit udvarolni, mint 16 évesen, ott már másról szól egy kapcsolat.

Sok helyen első hónap után már a gyereket csinálják aktívan.

2008. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném ő tartozik a 35 év feletti korosztályba én viszont jóval fiatalabb vagyok nála.
2008. nov. 18. 11:59
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy nehéz dátum szerint meghatározni, mikor jön el az együttlét ideje. Ha nyíltan tudtok beszélni róla az csak használ a kapcsolatnak. Próbáld meg vicces formában a témára terelni a szót.
2008. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Ha komolyan gondolja, akkor nem sok... De ha sok is, nem probléma... :)
2008. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 éves vagyok, nekem mindig is az egy hónap randizás volt az elvem, és a korábbi kapcsolataimban ez hol pont összejött, hol több idő után került sor az első szexre. (2-3 hónap). Most egy 39 éves pasival járok, és Vele már 2,5 hét után lefeküdtem. (Több, mint 1 éve vagyunk együtt.) Na de ő teljesen odavolt értem, elvakultan imádott az első randitól fogva, nem volt vitás, hogy én kellek Neki és komolyan - és mint láthatod, nem is hazudott.


Viszont volt olyan jellegű kapcsolatom is, mint a Tied most. :S Én azt mondom, akárhány éves a pasi, amíg nem jártok rendesen, nincs egyértelmű kapcsolat, nem fogja a kezed az utcán, nem tekint a párjának, addig ne legyen szex. Mert ha "csak úgy" lefekszel vele, tehát megkap kötődés, felelősségvállalás nélkül is; akkor a későbbiekben ez nem fog változni, és csak az ágyastársa leszel. Az alkalmi érzelminek tűnő megnyilvánulások ne tévesszenek meg! (Szeretethiánnyal könnyen magyarázható.)

Még most vegyél egy nagy levegőt, és szedd ki belőle, higyan vélekedik a kapcsolatotokról. Ha van pl. olyan alkalom, hogy céges buliba társsal kell menni, hívd el, mint partneredet - válaszából sokat leszűrhetsz. Ne félj megtudni az igazat - ha félsz ettől, akkor tuti gáz a dolog a pasi részéről. Nézz szembe a tényekkel!

2008. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
az esetek 90%-ában a nagy korkülönbség visszaüt... óvatosan.
2008. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat főleg a 4. válaszlónak. Igazából már én is nagyon le szeretnék vele feküdni csak nem tudom hogy tarthatnám őt meg ( komoly kapcsolat céljából). Ha most megtörténik vagy ha még várok vele ?

Túl sokáig se szeretném húzni...

2008. nov. 18. 13:14
 8/22 A kérdező kommentje:
És sajnos a korkülönbség 20 év (én 20 ő 40)
2008. nov. 18. 13:24
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy ő 40 éves, Te meg 20, még komolyan vehet Téged, és ha szeretitek egymást, túlléptek a korkülönbség adta nehézségeken.

Viszont mielőtt lefekszel vele, igenis valljon színt, hogy mit akar Tőled. Csak "vén kujon", aki egy "friss husi" trófeáját akarja megszerezni, vagy tényleg szeret Téged és járni akar Veled?

2008. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azért ne keseredj el, mert 20 év a korkülönbség.

Köztem meg a férjem között 28, és 19 éves voltam mikor összejöttünk.

Azt azonban tudnod kell, hogy a pasik ebben a korban már NŐ-t akarnak társnak, és nem tinilányt. Szóval csak akkor lehet tartós, ha már benőtt a fejed lágya.

Szerintem azt ne mondd meg, hogy én 2 hét múlva akarok szexelni. Ez így elég gáz. És arra is ügyelj, hogy ne viselkedj zsűz k*vaként (bocs). Szóval ha hagyod, hogy egy pontig eljussatok, onnan már ne táncolj vissza. Mert ezt is éretlen viselkedésnek gondolhatja.

2008. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!