Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig képes várni a szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig képes várni a szexre egy pasi ( főleg a 35 év feletti férfiakra gondolok) + gáz ha én szólok neki, hogy én 1-2 hét múlva már szeretném? 2-2,5 hónap az sok várakozás szempontjából?

Figyelt kérdés
Megismerkedte valakivel,de az elején csak haverkodtunk majd megbeszéltük, hogy nem szeretnénk komoly kapcsolatot csak úgy találkozgatunk majd lesz valahogy. Az elején semmit nem engedtem majd minden randin egyre több történt.Rájöttem,hogy kezdem megszeretni+ nem szeretnék érzelem nélküli szex-et. Ő mindig azt érezteti velem ,hogy nem komoly de egyre többet szeretne velem lenni.(Nála aludtam de nem történt semmi. Idáig heti 1-szer találkoztunk, most 3-4 szer.) Az utóbbi 3 randin már majdnem megtörtént de én nem voltam még biztos a dolgomban.Amugy mások már az 1. 2. radin lefekszenek vele. Még kibír 1-2 hetet ? Lehet , hogy kezd megszeretni vagy csak szex-et akar?
2008. nov. 18. 11:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem csak 80 százaléban tudok igazi nőként viselkedni. A "vissza táncolás" azért szokott lenni mert nem tudom szeret vagy nem + elég sok rossz tapasztalatom volt(ezt mondtam is neki). Néha érzem én is hogy nem vagyok elég felnőtt hozzá ezért nem kezdeményeztem a találkozókat de ő mindig keresett engem.
2008. nov. 18. 14:18
 12/22 Srapnel ***** válasza:

20 év az sok. Ha együtt is maradtok, szinte biztos, hogy korai özvegy leszel. Ha pl. 70 éves korában eltávozik, neked még lesz 30 éved 80-ig (még nyugdíjban sem leszel). (A nők tovább élnek.)


Egyébként meg nem az első szex időpontján múlik, hogy ki marad kivel, hacsak nem húzzák-halasszák sokáig az első sexet.


A barátnőmmel még csak 1 éve vagyunk együtt, de már a második találkozókor lefeküdtünk egymással, de azóta is együtt vagyunk minden nap.

2008. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Srapnel ***** válasza:
0%
20 évesen ne 40 évessel járj, hanem 25-30-assal max. A lánya lehetnél. De ha el akarod cseszni a jövődet, akkor maradj vele.
2008. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én se úgy kerestem párt magamnak hogy 40 éves legyen,véletlenül találkoztunk és már az első perctől kezdve nagyon tetszett. Elöször mint embert kedveltem meg majd pasiként.Nagyon okos, művelt ember akivel sosem unatkozom midig érdekes programokat talál ki+nagyon kedves velem( ellentétben a 20 éves volt pasimmal.)Amugy a velem egy korúakkal sosem jöttem ki. A barátaim,ismerőseim is idősebbek.
2008. nov. 18. 14:38
 15/22 Srapnel ***** válasza:

Persze, hogy okos, hiszen 20 év előnye van! Van művelt 30-as is. Érdekes programokat is könnyebb kitalálnia egy már 15 éve dolgozó, kereső embernek, mint egy 20 évesnek, akinek még sem munkája, sem saját pénze.


Ettől függetlenül használd az eszed és gondolkodj el, hogy milyen jövője lehet ennek a kapcsolatnak. Te még viszonylag fiatal, aktív nő leszel, amikor ő öregember. De egyébként is, ha 10 év múlva jöttök rá, hogy nem megy, eléggé igyekezni fogsz a 30 éveddel, hogy találj valakit, akinek gyereket szülsz. Szerintem ez tipikusan az az eset, amikor az eszedre kellene hallgatni, akármennyire is jó pillanatnyilag a lelkednek. Abból meg ne indulj ki, hogy nincs veled egy korú, aki olyan lenne, mint te, hiszen te magad sem 40 vagy, csak legfeljebb többet kell majd keresned.

2008. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mérlegeld magadban a dolgokat,hogy mit nyersz,illetve mit veszítesz azzal,ha lefeküdtök.Ha nem tudod pontosan,akkor - ez csak az én véleményem - szakítsd meg vele a kapcsolatot (ne is beszéljetek,talizzatok),mert ha észreveszi rajtad a bizonytalanságot,ki fogja használni,ha később belegabalyodsz érzelmileg,ő nagyobb törést tud Neked okozni,mint Te neki,ezt jó,ha tudod.Ha azt érzed,hogy le tudnál vele feküdni,akkor tedd meg,ne tétovázz,ez olyan,mint egy zsákbamacska,nem tudod,mit húzol.A nagy korkülönbség kérdését egyébként befolyásolja az is pl.hogy a férfinak van-e már családja,illetve akar -e még pl.gyereket (nagy a valószínűsége,hogy nem),van-e saját egzisztenciája,mert ez is sülhet el úgy,hogy ragaszkodik hozzá,amit megszerzett,s ez később ki fog ütközni.Ha nem szeretne már családot,mérvadó lehet rád nézve,hiszen Te még nagyban előtte állsz annak,amit ő a háta mögött tudhat,s ha nem is most,évek múlva felszínre bújhat a kérdés,s ha nem tisztázódik,vagy pedig egyértelművé válik,hogy nem,nehezebb lesz éveket feldolgozni,mint mondjuk pár talizást,dumcsizást stb.Ráadásul a negyvenes pasiknak van 1-2-3 (neadjisten) több gyereke is,akik után kötelezettségei lehetnek.Ez sem utolsó szempont.Ha csak összejárogattok,semmi komoly,sose mutasd ki előtte,hogy odavagy érte,inkább ő érezze azt,hogy neki igenis nyújtania kell valamit Neked ahhoz,hogy együttmaradjatok.A tapasztalat az,hogy az idősebb "beérkezett" hapsik nem szenvednek önbizalom hiányban,főleg ha jelentős dolgokat értek el már életükben,gyakran használják arra a fiatalabb nőket,hogy önmaguknak - s talán környezetüknek - BIZONYÍTSANAK!Tisztelet azon kevés kivételeknek,ahol őszinte,tiszta szándék is van.
2008. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy csaj azt kéri egy bizonyos ponton, hogy álljanak meg, az nem szűzqrvaság - joga van leállítai a dolgokat, ha túl soknak érzi; főleg így, hogy a kapcsolat érzelmileg bizonytalan. Nehogymár ha megengedett egy csókot, és a pasi benyúlt a bugyijába, és ő meg nem tiltakozott, köteles legyen lefeküdni vele!!!
2008. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező annyit tudok írni ,hogy DETTÓ DETTÓ DETTÓ.Én egy picivel fiatalabb vagyok nállad de nekem is volt kapcsolatom 34 éves férfival.Ég és föld egy 20 éves fiatal pasi és egy tapasztalt férfi.Nekem az utóbbi sokkal imponálóbb.Mi 4hét után feküdtünk le (ő volt az első).

Lehet h nem a kérdésedre válaszoltam...bocs

Sok sikert

2008. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti (16:03) válasz nagyon korrekt, és mindenhogyan nézve hasznos. Teljesen igaza van. Nekem is volt egyszer egy pasi, aki 22 évvel volt idősebb nálam. Elég erős szexuális kötődés volt köztünk, amihez megvolt a lelki része is...Két házasság volt mögötte, 5 gyerek, és egy jelenlegi barátnő. Azonban az ő kapcsolatuk nagyon rossz volt, szakítás határán álltak, sőt végül szakítottak is. Egyértelmű volt, hogy a pasi nem szereti, hozzám meg csak nagyon vonzódott szexuálisan, meg azért mégiscsak fiatalabb, csinosabb voltam a csajnál!

De ennek ellenére én sosem feküdtem le vele, a közelébe eljutottunk, de mivel éreztem, hogy nem lesz ebből komolyabb, nem akartam!

Szóval ha ti csak összejárogattok, nem vállal fel, és nem is akarja komolyan a dolgokat, akkor ne feküdj le vele.

Kivéve ha te sem komoly kapcsolatot akarsz.

A pasik nagyon sokáig képesek adni a jót, hogy lefeküdjünk velük, pláne egy idősebb ezt már jobban eltudja játszani, a tapasztalatával, figyelmességével.

Én is mindig az idősebbekhez vonzódtam, ennek ellenére nem biztos, hogy férjnek 20 évvel idősebbet választanék, igyekeznék a 10 éves korkülönbséget betartani.

Szóval csak akkor feküdj le vele, ha letisztáztátok, hogy mit is akar...és akkor sem egyből, hanem várakoztasd egy kicsit. Ha fontos vagy neki, és komolyan vesz, akkor fog tudni várni!

2008. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia én 22 voltam amikor összejöttem a férjemmel, ő pedig 37. Én sem tudtam mit akar. Tudtam, hogy vonzódik hozzám, és már szerelmes voltam bele, de az ő érzéseiről semmit nem tudtam. 3hét után lefeküdtem vele. Azóta ő a férjem, tehát nem kihasznált, hanem belém szeretett, de azóta is emlegetem neki, hogy tök sajnálom azt, hogy ilyen hamar megkapott. Sajna én ezen nem tudok változtatni. Ha érez irántad valamit, akkor még többet is kibír mint 2hét.
2008. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!