Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Közöttünk hány olyan férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöttünk hány olyan férfi van aki kapcsolatban van egy nővel és biszex?

Figyelt kérdés
Legyen az férfi vagy fiú házasság vagy sima párkapcsolat esetleg gyerekek is már.. És sokszor egy pasin álmodozik, ábrándozik esetleg már került is kontaktusba vele? A barátnője tud vagy egyáltalán nem tud róla. Kezeket fel írjátok le pár mondatban akár hogyan is indult el ez az egész.
2019. márc. 9. 03:57
1 2
 11/11 sandrisbp ***** válasza:
Én nős biszex pasi vagyok... négy év házasság és 2 gyerek után mondtam el, mert megérezte, hogy beleszerelmesedtem valaki másba, és azt hitte, hogy ez a másik is egy nő... elmondtam, nehezen, de elfogadta, azóta is együtt vagyunk.... és néha pasik is vannak emellett.
2021. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!