Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális kapcsolatban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális kapcsolatban a férfi férfi közötti együttlétkor mennyire van jelen a romantika gyengédség?

Figyelt kérdés
41 éves ffi vagyok és most szeretném kipróbálni a dolgot és gondoltam tájékozódom egy kicsit.

2017. okt. 20. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyéniség függő! Ha olyat keresel,akkor olyat kapsz!
2017. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én szeretem a romantikát meg a gyengédséget!
2017. okt. 20. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha csak egy gyors alkalommal szeretnéd kipróbálni, ne nagyon számíts gyengédségre.Ahhoz hosszabban kell találkozgatni, ki kell alakulnia a kapcsolatnak, hogy gyengédseg meg romantika legyen.


Miért ilyen későn akarod kipróbálni?

2017. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mostanra fogadtam el ezt az egészet
2017. okt. 20. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
na igen ... tipikus, de sehogy se lesz ez így már jó.
2017. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Végülis nem kipróbálni szeretném hanem egy olyan kapcsolatot szeretnék ami hosszútávú.
2017. okt. 20. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyén függő. Keresgélni kell, csak így fogsz találni. Nekem pl nem kell gyengédség, csak a testiségre van szükségem. Nem vagyunk egyformák, de és így van jól :)
2017. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy romantikára, gyengédségre vágynának, én legalábbis nem láttam még ilyet, pároknál sem. Szex, anyagiak, farokméret, kor játszanak szerepet, sok esélyt nem jósolok, de próbálkozni lehet.
2017. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én benne lennék ilyenbe. 35 bi.
2017. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen Élnék boldog párkapcsolatba! Egy a gond nekem a férfi ideál 60 év fölött picit pocakos, ősz haj és bajúsz. Most szerelmes vagyok! Boldog is! De harmadik vagyok! Amiből már kezd elegem lenni! Úgy érzem neki csak szexpartner vagyok. 65 éves és ő volt az első! Úgy tervezem az utolsó is! Azaz egy próbléma van, hogy így sem Én sem Ő nem leszünk igazán boldogok. :(
2019. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!