Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire helyes gondolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire helyes gondolat, hogy a lovaló póz nem fájhat egyáltalán, mert ott a nő irányít, illetve mik a lovagló póz előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen komoly. Részletekbe nem szeretnék bocsátkozni. Nagyon szűk vagyok. Nagyon szeretem a romantikát a gyengédséget!


23/L



2017. szept. 8. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha szűk vagy, úgy is szűk leszel. Az előny, hogy te irányítasz, így ha fáj, rögtön tudsz korrigálni.
2017. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már így is elég sok részlet köszönjük! Helyes gondolat, de úgy is fájhat ha a férfi erőszakos. Ha nem fér be, akkor sehonnan nem fér be. A kulcs az hogy minél jobban fel legyél izgulva, minél nedvesebb legyél. Sikosítót is lehet használni.
2017. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Ha a partneredet beindítod és belelendül, akkor pont hogy alulról tudja nagyon mélyen és gyorsan csinálni... Én a vad szexet szeretem, szóval nekem nagyon bejön. De annyit akarok mondani, hogy az hogy te vagy felül, nem feltétlen jelenti azt hogy te irányítasz. Lehet úgy hogy a partnered van felül és fogod a csípőjét és te mozgatod.



25N

2017. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Előszór is köszönőm az eddigi válaszokat, akár üzenetben, akár nyilvános kiírás formájában érkeztek.


Ott látom, illetve van a probléma, hogy rendesen felizgat nagyon nedves szoktam lenni. Nyalással már sokszor elélveztem és masszírozni is szokott. Van, hogy egy órán keresztül is előjátékot csinálunk. Nagyon gyengéd és figyelmes. Viszont, amikor behatol, pedig nagyon lassan csinálja, mint, ha kést tennének belém. Rettenetes az a feszülés.

2017. szept. 8. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ujjazd magad... szépen lassan. Én iszonyat fiatalon, bőven 14 év alatt ujjaztam magam először. Először a kisujjam is fájt... Fokozatosan... utána nem fog fájni.
2017. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vaginizmus? :/
2017. szept. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én irányítok de a rossz behatolási szöget választok, vagy a pasi szerszáma túl hosszú és túl vastag Igenis Tud fájni a lovagló póz.

23 N

2017. szept. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező nem lehet hogy azért érzed ezt mert már tudat alatt Rágörcsölsz?

Próbálj el lazulni.

Én is nagyon szűk vagyok.

Az első behatolás Nekem is kicsit kellemetlen de utána jó ;)

2017. szept. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lovaglo pozban is szuk leszel, aminek amugy tobb oka is lehet.

Pl.:

Vaginizmus, tul vastag.

2017. szept. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!