Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Közöttünk hány olyan férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöttünk hány olyan férfi van aki kapcsolatban van egy nővel és biszex?

Figyelt kérdés
Legyen az férfi vagy fiú házasság vagy sima párkapcsolat esetleg gyerekek is már.. És sokszor egy pasin álmodozik, ábrándozik esetleg már került is kontaktusba vele? A barátnője tud vagy egyáltalán nem tud róla. Kezeket fel írjátok le pár mondatban akár hogyan is indult el ez az egész.
2019. márc. 9. 03:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én. Párom tudja is. Sőt elvileg meg van engedve hogy fiúval is legyek. Mondjuk időm lehetőségem nem nagyon van.

Régota együtt vagyunk ,vannak gyermekeink is. Már megismerkedésünkkor elmondtam neki. Meg sem rezdült..

2019. márc. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem elèg sokan vagyunk igy+)
2019. márc. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
raegóta nős vagyok,de nejem nem tudja
2019. márc. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első feleségem tudta, hogy biszex vagyok. Hármast is szervezett, hogy pasival lehessek, és nézhesse, ahogy kényeztetjük egymást.

A jelenlegi párommal beszélni se lehet ilyenről, így marad az önmegtartóztatás, esetleg néha egy, egy hirtelen jött alkalmi orál és/vagy dugás.

2019. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgat kinek milyen farka van, barátnőm nem tudja. De szerintem sejti és ha úgy alakulna nem is titkolnám. Viszont úgy vagyok vele hogy amíg konkrétan nem kérdez rá, minek mondjam el?!
2019. márc. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én. Szexuálisan izgatnak a férfiak is, néha szerzek is ilyen élményeket. Barátnőm tudtával és beleegyezésével. Beszéltünk róla és meséltem neki, hogy szoptam már férfit. Izgatja is :)


F33

2019. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bacardiboykvar ***** válasza:
100%
Akkor itt ti többen szerencsések vagytok, hogy a párotok ezt elfogadja. Most ugyan független vagyok, de mikor párkapcsolatban éltem, akkor nem tudta a párom, hogy vonz az enyhe biszexualitás. Talán majd egyszer én is találok egy lányt, akit ez kifejezetten izgatna.
2019. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szerencse. Mondani kell, ha neked fontos. Ha neki nem jön be, nem ő a nekedvaló és pont.
2019. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem exem elfogadta, sőt még izgatta is. Kezdtük azzak, hogy beölzöztetett, aztán szerepcsere straponnal, néha én voltam a nő, aztán ő mondta, hogy meg nézne fiúval is. Neten kerestünk egy srácot, szépen kisminkelt, beöltöztetett és megtörtént, ő nézte közbe masztizott.

Tetszett neki, bár volt egy kis domina hajlama, ezzel is magyarázható volt. így többször megismételtük a dolgot, aztán volt, hogy mindkttőnk örömre jött a srác.


Sajnos a mostani párom nem ilyen, úgyhogy titokban megy a dolog, keveset vagyunk együtt, munkálya miatt szóval időm van rá.


Sajnos azóta se találtam olyat nőt, mint az exem.

29/F

2019. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy full bi házaspár vagyunk. És találtunk magunknak egy ugyanilyen házaspárt. Mindenki elfogadott mindenkit, és minden van. Boldogok vagyunk így biszex négyesben.
2019. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!