Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan Nő, aki biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan Nő, aki biszex férfival van bármilyen kapcsolatban? Esetleg biszex férfi, aki "segítene"?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel elég sok időt töltünk együtt. Ő biszexuális és eljutottunk oda, hogy szeretné, ha megujjaznám. Van egy vibrátorunk is, az ellen sem lenne kifogása.


Elfogadom, megértem és nem is szeretnék elzárkózni vagy megtagadni tőle ezt, mert nincsenek ellenérzéseim. Viszont aggódom egy picit. Mi lesz, ha amit tőlem kap, az nem jó? Hisz sose csináltam ilyesmit. Azt se tudom, hogy mit csináljak igaziból. Persze tudunk róla beszélni, de nem akarom ezzel nyúzni.

Egy ilyen malőr lerombolna mindent? El lehet rontani?



2017. szept. 11. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam már, és nekem bejön. Elrontani azzal lehet, ha túl erőszakosan, vadul, nem az ő tempójához igazodva nyomulsz előre. Némi síkosítót is érdemes használni.


Off: Nem kell ahhoz biszexnek, melegnek lennie egy pasinak, hogy élvezze az anális izgatást.

2017. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire gyengének gondolod a kapcsolatotokat? Mert ez lehet gond inkább..

Az én részemről kezdeti bénázás semmit se rombolna, pláne, ha mondjuk a késöbbiekben ügyesebb leszel, mert megbeszélitek mit kéne másképp.

2017. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azt mondta, hogy olyan lesz, mint amit szeretnénk, mert olyanná tesszük. szóval ő optimista, én viszint nem bízok magamban.

azért tartom fontosnak, hogy biszex, mert van már efféle tapasztalata férfival, tehát van összehasonlítási alapja.

2017. szept. 11. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj, azzal is csak rosszabb lehet, ha emiatt bénázol. Felejtsd el, és jusson eszedbe, hogy ő azért még pasi, nem nő, jó eséllyel azt mondja mit szeretne, nem neked kell a fejében olvasni, mint fordított esetben :P


Szóval, mint mondtam, szerintem nem fog rombolni semmit ha esetleg bénázol is kicsit. :)

2017. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, elmondja mit szeretne. Viszont ez mindkettőnknek újdonság, mert lánnyal ő se csinált ilyesmit, ahogy én se csináltam ilyent soha.
2017. szept. 11. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg méginkább megértheti, ha nem megy tökéletesen neked elsőre, hisz neki is első ilyen nővel. :D
2017. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!