Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak? A legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A legjobb barátnőm belém szeretett.

Figyelt kérdés

Azt, hogy belém szeretett egy barátja mondta el nekem, ami nem volt szép és ezért vitáztam is vele, de csak azért írtam le, hogy legyen alapja a kérdésemnek, hogy honnan tudom.


Ez a lány, ez a barátnőm, aki most szerelmes belém, nekem régebben tetszett. Nagyon is.

Úgy látszik kis idő elteltével hát fordult a kocka, viszont az van, hogy nekem ez a lány már nem igazán jelent többet egy barátnál.

A problémám viszont, hogy a lány addig nem akarta elmondani ezt nekem, míg készen nem áll rá, és én nem szeretném megmondani neki, hogy én ezt már tudom egy nagyon jó barátjától.


Ezek mellett, nem szeretnék tőle semmit. Nem kellett sok idő, mire rájöttem, hogy barátnak megfelelő, de nagyon sok olyan személyisége van, amit én a pàromnak nem tudnék elképzelni. És isten ments hogy én változtassak bármit is rajta, ő így tökéletes. Egy tökéletes barát. Mióta tudom, hogy szeret, nem tudok mit kezdeni magammal a közelébe. Nem tudom, számára mi lehet a jó, vagy nem is tudom, tudjátok milyem ez, vagy legalábbis eltudjátok képzelni... Ti mitt tennétek a helyemben? Hogyan viszonyulnátok hozzá? Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatom mert én tényleg nagyon szeretem őt


2018. okt. 16. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

"de nagyon sok olyan személyisége van, amit én a pàromnak nem tudnék elképzelni."


Tudathasadásos, vagy mi?

2018. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Perverz, csúnyán beszél, igénytelen. Nekem ezek fontos szempontok, akár "elítéltek" érte akár nem, de ha ezekből van a páromban (főleg ha az összes) sok mennyiségben, akkor képtelen lennék együtt lenni vele
2018. okt. 16. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Mit értesz az alatt, hogy perverz? Egy kis perverzség szerintem mindenkiben van, aki nem szentfazék.


2. Csúnyán beszél, ebben lehet változni.


3. Azt írod, hogy anno még tetszett. Akkor nem volt igénytelen? Egyáltalán mit értesz ezalatt is? Csak nem sminkeli állandóan magát, vagy büdös, mint a klozett.

2018. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Perverzség= Mikor bekaptam az ujjam mert fájt (ne keresd a logikát xd) ugyanazt az ujjamat bekapta. Volt mikor azt kérte, nyaljam meg az ujját, hogy bekaphassa...


2. Nem fogom magam miatt megváltoztatni, ha ő csúnyán szeretne beszélni.


3. Kéthetente most hajat és nem fésülködik. + Abban a ruhában alszik amit másnap felvesz, nem most arcot és fogat se nagyon. És a kérdésedre a válasz: Nem, mikor még teszett, nem volt ilyen. Foglalkozott magával, nem beszélt olyan csúnyán és még csak perverz sem volt. Vicces, kicsit visszahúzódó lány volt. Abba szerettem bele. Sokat változott azóta de nekem ugyanolyan jó barátom maradt

2018. okt. 16. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egy biztos: meg kell vele beszélned. Ha más nem, azért, hogy ne reménykedjen.


Mivel írod, hogy nem tetszenek egyes dolgai (egyébként ez mind csak kis semmiség, de ha ennyire nem oké, akkor hanyagold) ezért tisztáznod kell vele, hogy nem akarsz barátságon kívül mást.

Ha ő emiatt nem akar a barátod maradni, akkor engedd el, de ne hitegesd és okozz neki több szenvedést. Annál rosszabb nincsen. Ha pedig a barátod marad, akkor se maradjon túl közel... Mert lehet félreérti, hamis reményt táplál stb.

Ezt tudom tanácsolni.

2018. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Valahogy megpróbálom megfogadni
2018. okt. 16. 20:06
 7/8 he84 ***** válasza:
Ha valóban jó barátod ez a lány, akkor fogadd el így és viselkedj vele úgy, mint amikor még nem tudtad, hogy beléd szeretett. Csak mert szerelmes beléd, nem kell tőle tartanod, legalábbis akkor nem, ha nem nyomul rád nagyon. Ha mégis, akkor is maradj vele, beszéld meg vele őszintén, de ne durván a dolgot. Ha egy egyoldalú szerelmest magára hagyja az, akibe szerelmes lett, az nagyon rossz, nagyon tud fájni sokáig. Persze azért beszéld meg vele azt is, hogy moshatna rendszeresen fogat, moshatna hetente legalább egyszer hajat, mert ezek valóban nem jók. Meg hogy anno miért tette gyakrabban, mostanában meg miért hanyagolja el magát ezekben. A durva beszédről is nem ártana vele beszélned.
2018. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet lehurrogtok,de én egy baráttól is elvárom,hogy igényes legyen.

Ha látom vmi nem okés akkor szólok neki, legjobb barátnőnek miért ne szólnék? Ha zavar vmi.

Elvárnám,hogy ő is ugyan úgy szóljon ha a viselkedésem elcsúszott. Nálad is ez a helyzet barátnőd nem ilyen volt,vmi miatt ilyenné vált. De vajon miért??? AZt kéne kideríteni mi miatt lett igénytelen. Főleg ha nem ilyen volt.


Legjobb barátnőmnek én is elmondtam,hogy figyelj mióta xy pasival vagy együtt,totál igénytelen lettél. Nem sértődött meg változtatott rajta. Bármikor olyat tapasztaltam nála ami nem a megszokott szóltam.


Csúnya beszéd ugyan úgy barátnál is zavar. Szólok is miatta ha valakinek minden második szava trágár,bár ehhez még barátnak sem kell lennie,elég egy ismerős.


Nekem is volt egy időszakom amikor tök csúnyán beszéltem,okát nem tudom csak úgy jött. Környezetemben mindenki szólt miatta,hogy te nem voltál ilyen,meg nem vet rám jó fényt. Leszoktam róla. Megköszöntem,hogy jelezték.


Attól,mert szólsz neki néhány dolog miatt nem leszel rosszabb a szemében. Csak igaz barát. De ha fáj neki az igazság és megsértődik akkor nem is igaz barát.


De ha te inkább nézed a lecsúszott barátnődet akkor hajrá


Jobb lenne beszélnél vele.


Ha beszélsz vele tudna változtatni és vissza térne a régi normális énje, akkor még lehet össze is jöttök, biztos hálás lesz amiért segítettél neki "visszatérni".


Perverzségről annyit,hogy nem kell róla tudomást venni és leszoknak róla az emberek. Nekem egy fiú haverom (szerintem bejöttem neki) állandóan perverz dumákat nyomta. Mintha nem mondott volna semmit, nem írt volna semmit úgy vettem azóta semmi perverzet nem ír,nem mond,mert tudja jól,hogy rohadtul nem érdekel.


26/L

2018. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!