Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki veszített már el szeretett...

Aki veszített már el szeretett kutyát, annak mi segített a továbblépésben?

Figyelt kérdés
Hű társam már több mint 2 és fél éve nincs mellettem, én mégsem tudtam továbblépni. Próbáltam örökbefogadni, de nem megy a lelkifurdalás miatt. Nem hiszem, hogy azt akarná, hogy fogadjak örökbe, mert mindig is féltékeny természet volt. Minden kutya rá emlékeztet. Az elvesztését annyira nem tudtam elviselni, hogy a halála után elköltöztem otthonról. Mikor hazalátogatok, akkor minden pillanatban azt várom, hogy elém szaladjon. Az utóbbi időben sokat álmodom róla, akkor boldog vagyok, hogy láthatom az édes kis pofiját, de mikor felébredek belémhasít a fájdalom. Mit tegyek, hogy ne hiányozzon ennyire? Nektek mi segített?

2018. máj. 6. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Az idő.

Bennem 10 év után kezdett megérlelődni, hogy szeretnék másik kutyát. Közben más állatfajjal foglalkoztam.

2018. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!