Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az igaz, hogy a legtöbb ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a legtöbb ember egy icipicit mindkét nemhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyen százalékos besorolásról, és hogy az emberek többsége egy kicsit vonzódik mindkét nemhez, csak eltitkolja a világ elől, és csak páran vannak akik 100%-an vonzódnak a saját nemükhöz?

2018. ápr. 4. 22:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
7%

Nem.

Sajnos manapság pont, hogy balos "kweeeer LMBTQIAFGHJK++++" körökben kezdte felütni a fejét ez a rendkívül káros hülyeség...

NEM mindenki biszexuális (hiszen ezt már csak egy lépcsőfok választja el az átnevelőtáborok életszemléletétől, miszerint senki sem 100%ig homoszexuális = a homoszexualitás választás kérdése) és nincsenek különböző fokai a szexualitásnak.

Azért nem lesz valaki "heteroflexibilis" (vagy a jóisten se tudja, hogy minek hívják ezt) mert meg tudja mondani egy azonos neműről, hogy jól néz ki, vagy sem, azért sem, mert tudja értékelni a szépséget mindkét nemben.

Ennek sajna ma már mindkét véglete kezd elterjedni: egyrészt ott vannak a tipikus macsó nyomorékok akik tettetik, hogy annyira nem veszik észre a férfiak külsejét, hogy nem látják a különbséget schmuck andor és chris evans között, másrészt meg vannak a tinilányok az ~*~aesthetic~*~ blogjaikkal, akik reblogolnak néhány képet karcsú, dús hajú, vastag ajkú nőkről, és azt hiszik, hogy ettől biszexuálisok, és tagjai az LMBLA-BLA+++ közösségnek, pusztán mert szépnek találják azt a random nőt.


Talán egy kicsit vulgárisnak fog hangzani, de ez a legegyszerűbb magyarázat: aki szereti a péniszt is, meg a vaginát is, az biszexuális, aki nem, az meg heteroszexuális, vagy homoszexuális. Nincsenek fokozatai a biszexualitásnak. Tetszhet egy azonos nemű külseje, de ha nem érzel nemi vágyat az illető iránt (ha undorral tölt el a gondolat is, hogy egy alapos orált adj nekik) akkor hetero vagy.

Nincs skála, nincs lépcsőfok, nincs semmi. A skálázás többet árt, mint használ...

2018. ápr. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%

#22:


Valóban nem mindenki bisexuális, az hülyeség. De ettől még a skála, az átmenetek és a százalékok bizony léteznek. Persze ezekre az egyszerűség és legtöbb esetben a tudatlanság miatt rámondjuk, hogy bisex, bonyolult is lenne ha még számokat is mondanánk mellé. De ettől még csomó bisexet, még a ha megfogalmazásod alapján érdekli is a pénisz+ a vagina is, akkor sem egyformán. Sok esetben más az intenzitása a vonzalomnak az egyik vagy másik nem iránt, a gyakorisága és más azoknak a dolgoknak a listája amit akar vagy nem akar az egyik vagy másik nemtől.


Halottam már pár storyt, olyan tarka vágyakkal, hogy az messze van te fekete /fehér elméletedtől. :)


Amúgy is az életben sehol és semmi nem fekete és fehér, mindig sokkal bonyolultabb. És ez nem holmi meleg vagy bisex propaganda, hanem így működnek az emberek.


Egyébként Kinsey-ről olvastam anno, hogy ezt a kutatást valami nagyon komoly mennyiségű névtelen kérdőívvel végezte az USA-ban valamikor a 60-as évek körül asszem. Pár éve a németek elavultnak gondolták a mintavételezési módszereit, és mai modernebb eljárással végeztek hasnló kutatást. Az eredmény csaknem azonos lett.

2018. ápr. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
10%
Nőknél igen férfiaknál nem.Vagy is nőkre biszexualitás jelemző .egyesek szerint az egész női popolácio bi .Még férfiak agy heterok vagy 100% meleg de szinte soha sem bi.
2018. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
13%

#22

" De ettől még csomó bisexet, még a ha megfogalmazásod alapján érdekli is a pénisz+ a vagina is, akkor sem egyformán."

Tudom, én magam is biszexuális vagyok, és tény, hogy van, hogy jobban vágyom férfi társra, és van, hogy jobban vágyom női társra, de ettől függetlenül mindig 100%ig biszexuális vagyok. Akkor is az lennék, ha férfi mellett kötök ki, akkor is, ha nő mellett, akkor is, ha még a gondolatát is kizárnám, hogy bármi komolyabbat csináljak az egyik nemmel, és akkor is, ha az egyik nemhez egész életemen keresztül valamennyivel jobban vonzódom, mint a másikhoz.


Nem lehet egy icikepicikét biszexnek lenni. Vagy az vagy, vagy nem. Pl az emberséget sem skálázgatjuk aszerint, hogy mondjuk egy 80as IQ-val rendelkező ember kevésbé ember, mint az, akinek 140es IQ-ja van. Vagy ember vagy, vagy nem, vagy biszex vagy, vagy nem (irónia, hogy egy időben próbálgatták is bizonyítani, hogy khm.. bizonyos koponyaformával rendelkező egyének kevésbé emberek, mint az "ideális" koponyaformával rendelkezők... de ezzel egy kicsit eltértem a témától).


Egyre nagyobb divat manapság nyugaton (és ennek eredményeképp nálunk is, hiszen nagyjából egy közösségi hálón osztozunk) hogy heteroszexuális fiatalok úgy érzik, hogy őket kihagyják az lmbt-k valami jó kis buliból, ezért magukra aggatnak valami semmitérő, nonszensz címkét. Amiket eddig láttam használni minden irónia nélkül hetero tiniktől/fiatal felnőttektől: "biplatonic"; "biszexual heteromantic"; "non-binary gay"- mondja egy lány, aki elhiszi, hogy attól, hogy nonbinárisnak mondja magát, és a férfiakhoz vonzódik, meleg férfinak számít.


Ez a "0,0002%ig biszexuális vagyok hihi, ne feledd hogy senki sem 100% hetero <3" kultúra ártalmas a leszbikusok, melegek és biszexuálisok mozgalmára. Manapság még a létező legheteroszexuálisabb fuckboyt is be lehetne sorolni az lmbt-k közé (aromantikus pánszexuális: aromantikus= csak b.a.szni akar, romantikázni nem, pánszexuális= megdug ő minden nőt, nonbinárist is, meg olyat is, aki transzférfinek mondja magát, hiszen ezek nem is nőnek számítanak, szóval fuckboy úr sem hetero). Ennyit ér a lépcsőfokozás. A hetero menő kis lmbtnek érezheti magát tőle.


A másik oldalról meg -a tényleg lmbt oldalról- főleg leszbikusoktól olvastam, hogy visszavetette az önismeretüket a skála. Bekerültek mindenféle netes modern sjw körökbe, ahol mindenki eszerint a skála szerint írta fel az aktuális lelki állapotát, meg persze mindenkinek volt egy egyedi kis gendere, szóval ők is utánanéztek Kinseynek és elkezdtek kételkedni abban, hogy tényleg leszbikusok-e. Hiszen valamennyire vonzónak találták a férfiakat. Tom Hiddlestont meg az épp aktuális férficelebet ők is jóképűnek tartották, márpedig ez több, mint 0% vonzalom, igaz? Akkor pedig nem lehetnek leszbikusok...

A tényleg biszexek pedig emberek legyenek a talpukon, ha meg akarják őrizni a biszexualitásukat. Egyszer van egy olyan napod, amikor nem vágysz f...szra, aztán kezdheted újraszámítani az életedet, mert ezek után csak 76,9%ban vagy biszexuális. Tudod kinek kell ez...

Kinsey akkora sarlatán, mint azok a doktorok, akik az 1800as években azt hangoztatták, hogy a nők nem utazhatnak vonaton, mert a méhük nem bírná a sebességet, csak a probléma az, hogy Kinsey elveire túl nagy a kereslet ahhoz, hogy kritikusan álljanak hozzájuk.


Egyébként meg ennyi erővel elterjedhetne a "mindenki aszexuális egy kicsit" baromság is, hiszen nincs olyan ember, aki 0-24 vágyik a szexre. "Már megbocsáss, de az aszexualitás egy skála!!" - el tudod képzelni? Hát minden esetre jobban örülnék ha őket csesztetnétek, mint hogy minket, biszexeket.

2018. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
55%
Az biztos hogy minden pasi legalább egy farkat nagyon szeret és nem gondolnám hogy meg akarna válni tőle!
2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Úr isten dehogy igaz... Ijesztő, hogy mennyien gondolják így...
2018. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
KarcsiPista most tudta meg hogy a kinzi skála szerint ő is biszex. Hoppá .
2018. ápr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

Tessék, ide vezet ez a "mindenki bi" f...szság.

2018. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Kifejezetten taszít egy másik férfi közeledése.
2018. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!